Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

svrbiaca koža

Príspevok v téme: svrbiaca koža
kleo 2

Asi tak pred 3 týždňami sa mi zhoršil stav mojej kože. Najprv to bola tvár začali sa mi tvoriť vyrážky hlavne na čele - ľavá strana a na ľavej strane tváre. Toto sa už ako tak poliečlo, ale obsypal sa mi celý trup svrbivými malými vyrážkami, keď to ustálo tak to prešlo na ramená, chrbát, dokonca nohy, svrbí ma celé telo. Niekde mám aj také suché miesta-fľaky, som už zúfalá. Tvári som pripisovala príčinu alkohol - nie veľa + jedlo, ktoré som jedla na oslave, ale ostatné časti tela nechápem. Možno vrstvy oblečenia, mráz, prášok používam,ten ktorý je určený pre deti...
Je to nepríjemné keď máte chuť každú
chvíľu sa škrabať a to do krvi. Ak môžte poraďte.

aloegel

proti svrbeniu pomaha aloe vera, jednak je vhodne pit aloe vera gel a pouzivat sprej na pokozku. pre poskytnutie viac informacii napiste mi mail na aloegel@azet.sk

blond1

určite by si mala ísť ku kožnému lekárovi.
Ja som mala niečo podobné a po 2 mesiacoch trápenia mi na alergológií zistili, že mám alegiu na peruánsku živicu. Takže aj ty môžeš takto reagovať na látky, ktoré prijímaš v strave alebo sa nachádzajú v kozmetike a drogérií.Držím ti palce

radomil

Ahoj,
v prvom rade je dolezite ist ku koznemu lekarovi aby stanovil diagnozu. V pripade ze sa jedna o kozne ochorenie ako atopicky ekzem alebo psoriaza vedel by som Ti poradit. Myslim si, ze sa jedna o atop. ekzem, tento ma totiz tiez viac foriem.
Ja som trpel velmi dlho na takzky atop. ekzem a po niekolkych rokoch som si tento vazny problem vyriesil. Smutne ale je, ze nie vdaka lekarom.
Takze najprv vysetrit a potom to mozme osetrit.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

svrbiaca koža - Fórum - ZDRAVIE.sk