Pit, ci nepit ?

Michael86

Uz som absolvoval jedno liecenie no viem ze sa da s alkoholom zit len clovek musi byt silný silnejsi nez alkohol ja dokazem normalne existovat mam zenu aj pracu prinasa to zo sebou aj problemy to pitie ale uz mam voci tomu imunitu da sa vyhnut aj tomu zalezi od typu pijana su rozne diagnozy alkoholik uz je aj ten co kazdy vykend si musi vypit par piv je to urcity styl pitia

natalia293

áno, viem,že to chce rázny krok,že to bude len horšie, možno aj ja budem raz ľutovať,že som to neukončila skôr....

aj to je pravda, že muži by sa so ženou alkáčkou nepárali....

a v čom je iný???? smrdí od alkoholu, a tá komunikácia s pripitým človekom(so životným partnerom, nie s kamarátom pri pive)nestojí akosi za nič, neviem ako by som to opísala, asi to treba zažiť....

betkacat

george: ja som tiež jedného poznala, čo vypil 10panákov ginu a ani nemrkol a prekladal to aj pivom...ale to sa nedá robiť večne...a ked bol starší(po 35) a smrťák zamával s kosou, tak prestal zo dňa na deň..a ja si hovorím prečo čakať na výstrahu a zničiť si zdravie...za pitie nepovažujem pohár vína, piva pri jedle a kalíštek pred jedlom alebo na zahriatie príležitostne raz za týžden

elsa5.5

mila natalia,lenže to slovicko KEBY tam je,alkohol psychicky deptá aj deti ja by som hľadala inde a ked najdes rozhodnes sa okamžite.

elsa5.5

akože mám jednoznačný postoj NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!samozrejme 1 pivko večer nevadí,alkohol je ohnom na streche-sposobuje samé problémy.

george303

debiii to stym uz davno seknem :D ja to berem tak ze som mlady a uzivam si ... a teraz skoncim skolu takze sa uz pomaly zmierujem stym ze stym koncim ....