Pit, ci nepit ?

george303

Zopakujem vsetko je to o tom ako to clovek zvlada psichicky ... Vobec nesuhlasim stym ze clovek ktory pije je chudak a nici rodinu moj otec pije dost casto aj ked si vypije sprava sa ako inteligenty clovek vzivote neudrel mamu ani mna v podnikani sa mu poslednej dobe uz velmi nedari ale to je dosledok inych veci nie alkoholu...
nechapem preco niekoho sudite podla toho ci pije alebo nie ja som stretol vzivote kopu abstinentov ktory sa spravaju ako chrapuni a rovnako aj kopu ludi ktory piju ale v zivote nikomu neublizili .... Vsetko je to otom co mas v hlave a ako nateba alkohol posobi ja osobne zvladnem vypit v podniku 7-8 konakov a odchadzam triezvy a nepotrebujem pritom nikhoho urazat ani napadat takze vsetko je to o ludoch nie o alkohole ....

beskyd

alkohol s mierou ma psychohygienicke ucinky, ale podciarkujem to "s mierou". povedzme jeden panak a jedno pivo navecer alebo 3 - 4 dcl cerveneho, asi tak nejak:)

mate59

george - destiláty nie, ak sa opiješ,je to záťaž na pečeň aj mozog,stres lepšie odbúraš športovou aktivitou,ak nie si športovo založený,stačí dlhá prechádzka,ak si lenivý, tak sa dobre vyspať,ak ak to nie, tak ti nezostáva nič iné,len to tvoje.

george303

ja si myslim ze aj destilaty maju priaznive ucinky ale skor na psychiku ked som dlhodobo pod stresom a opijem sa tak na druhy den ma sice boli hlava a vsetko ale som kludny vyrovnany a premyslam pokojne ....

mate59

jedno 10 stupňové pivo podporí trávenie, obsahuje minerály, látky prospešné zdraviu,ale pre muža je vhodné len jedno.Alebo 0,25 lt. červeného suchého vína,najlepšie vypiť večer.Destiláty nemajú zo zdrav. hľadiska opodstatnenie na pitie,takže žiaden prínos pre organizmus.