Pit, ci nepit ?

jajka001_

jj ja ta chapem :) takito su len urcite typy ludi, napriklad nieco ako hippiesaci ktori hladali cestu k duchovnu ,aj cez drogy, a casto pri nich nakoniec ostali
vacsina alkoholikov v dnesnej dobe ale jednoducho k tomu prisla tak, ze zacali pit este v puberte a uz neprestali, nie preto ze by cosi vyssie hladali, ale z frajeriny, z potreby si uzivat alebo dokazat ze su dospeli

doubledog

nemal som na mysli zavislost na nejakej nabozenskej organizacii,
ale akusi vnutornu duchovnu obrodu. ved kazdy clovek ma prirodzenu potrebu rozvijat svoju spiritualitu.

jajka001_

doubledog - prave pochopenim ,ze zivot nie je o piti ci brani drog, sa ten clovek posunie vpred.
a zavislost na sekte je rovnako zla ako zavislost na alkohole, len nahradit jednu zavislost druhou nie je dobré.
dalsia vec su ti, ktorym pomohlo pochopenie zakladnych veci potrebnych v zivote vdaka viere. to su casto taki ludia,ktori sa na zle chodnicky dostali vdaka nedostatocnej vychove, nemali pozitivne vzory spravania a nemali odkial vediet, ako spravne zit, a prisli za nimi ludia,ktori im to vysvetlili, veriaci ludia mavaju v sebe viac sily starat sa o druhych ako ti lahostajni - tolerantni? :) - k vyberu zivotneho stylu ostatnych

doubledog

kdesi som cital, ze sklony k zavislosti na drogach ci alkohole je vlastne zle pochopena potreba spirituality, rozvoja duchovnosti.
dava to zmysel, ved je zname, ze byvali zavisli velmi casto idu tymto smerom, objavia svoju duchovnu stranku a tym dosiahnu uspokojenie.

lost

Najhorsi pocit je ked vyhram a potom si hovorim a grrr mohol som stavit viac..
dnes sa mi toto stalo..
ale stve ma to, hram to, mam 20 eur na ucte tak si poviem ze kaslem na to idem all in..
a tak mam luck a dostanem 50 eur vyhru, ja se super, teraz idem len za 2 eura.. a vypracujem sa na 70
ak by som neziil stavku a isiel za tu ako predtym, tak by som bol o cca 50-100 eur vyssie !!!!
najhorsi pocit, tenky lad...
no nic, zmierim sa s malou stratou radsej :D
(tento pocit je nesmierne umocneny ak sa jedna o xxx eurovu vyhru, kdezto by som mohol mat xxxx eur ak by som nebol "srab" a isiel za velke :)
lenze o to rychlejsie by som sa zrujnoval
hold... je to sranda