Pit, ci nepit ?

jajka001_

hm a taky bohaty zavislak, ten si ani neuvedomuje ze ma problem, kym ma peniaze, a az ked vsetko minie, az potom mu zapne - ak mu to este mysli- ze kolko toho na tie drogy minul - a aka je to zbytocna investicia.
lebo tie zazitky, su take prchave, nic ti to v skutocnosti neda.
a dobry pocit sa da ziskat aj bez drog. chce to len trochu snahy, ale ta snaha za to stoji, ten pocit je skutocny a nie vyvolany nejakou latkou.

george303

Lost
To ano takych pribehov som uz pocul dost vela ako niekto za noc prehral peniaze na byt alebo auto smutne natom je ze tie pribehy su pravdive ...

lost

jajka001_

jooo, dik :)

a kto hovoril ze sa neda vyhrat :D
(tip 1 ku 2 a je mooooj :) :) :) )

citim sa stastne (lucky) tak asi idem nieco skusit :D

lost

Ten tusim aj fici na nejakej droge (a to v krajine kde to trestaju dozivotim, proste je to taky haluzak) a hovori ze tym nasiel zmysel zivota (zu 12 rokov) :)
vola to "crack" ale netusim co to je..
niekto zasvateny? :)

lost

Jedna prihoda mojho kamosa...
Raz sa v noci nudil a tak si povedal ze si kupi auto (nepamatam sa ake to uz bolo, nejake take .. neskor napisem) .. a tak bola noc a tak nikto nepredaval auta, nudil sa a tak skocil dole do nejakej herne... (byval v nejakom hoteli) a tak sa rozohral.
No nakoniec sa vratil a zistil ze stratil dve tak auta.
Bolo to auto na blaznenie sa, nejake porsche ci co, celkova strata ~ 250 000 libier..
Tak nie si na tom az tak zle :D

Este mi poradte, ako sa pise v hoteli alebo v hotely ? lebo google mi nasiel medzi 350-400 tisic vysledkov pre obe moznosti a to sa mi nezda :)

lost

george303,
tak to mas dost skusenosti na taky nizky vek ;)
ja uz som starsi, ale verim ti ze ti takato skusenost zmeni pohlad na svet, tak isto ako to zmenila mne :)
zrazu je vsetko inak :D
ale mas stastie ze si z toho vonku... to si musis cenit :)

jajka001_

ovecka a kolkokrat si stihnes dat heroin za jedno leto? a zavisi od psychiky, niekomu staci patkrat a je zavisly,niekomu desatkrat ale ta fyzicka zavislost tam uz urcite je.
samozrejme ak si silny tak sa ti to skor podari premoct. ale naco pokusat diabla, kolko ludi si mysleli ze to maju pod kontrolou a nemali. navykovost tam je aspon 90percent co je dost vysoke cislo.