nerv na spodnom viecku oka

Príspevok v téme: nerv na spodnom viecku oka
izabel

mam taky problem uz asi 7 dni mi na pravom oku na spodnom viecku sklbe nerv sice to nie je velmi vidiet ale je to dost neprijemne lebo to citim teda niekedy je to aj trosicku vidiet neviete mi poradit z coho by to mohlo byt alebo cim by sa to dalo odstranit a niekedy citim ze mi to troska prechadza okolo lica nie som ani nervozna ani nic len troska citim v pravej polovici hlavy ako by som ju mala citlivejsiu tak by som poprosila o radu ak by niekto vedel velmi pekne dakujem

izabel

no tak konecne dnes som to uz nemala takze presli 2 tyzdne a tri dva dni a uz mi to nesklbe tak som uzivala to magnesium ako si mi povedal vdaka chvala bohu uz mi to nesklbe

slusny_muz

tak je fajn, ved uz bolo na case...
PS: Prepac izabel ze ti tu nepsiem k veci..ajka radsej prejdime do silnej nadchy....teda ak mas cas pokecat, uz mas vysledky z rozboru krvi..?

slusny_muz

No tak kase nic moc...tu korpusy nemaju maju len oblozene pizze, ale spravim si svoju. A inak ako, este stale sa citis pod psa...??

aja25

Na pizzu je cesto rychlo spravene ...ale ked sa ti nechce cakat kym ti vykysne tak si kup hotový korpus a iba ho obloz....ale ako ta poznam tak ty doverujes len svojmu kucharskemu umeniu.....ale zavidim tija jem teraz len polievky,jogurty a kase...brrr

aja25

Zeby chlebik vo vajicku?...hi...Drzim ti palceky ale velmi to neprehanaj!!!....A nechod spat hladny....mne osobne sa potom snivaju besne sny....hi

slusny_muz

ahooooj ajka....nemozem....este robim, je to des, ale snad budu dobre vysledky.....ani neviem co na veceru....si mam spravit...asi pojdem hned spat..Hi