nerv na spodnom viecku oka

Príspevok v téme: nerv na spodnom viecku oka
izabel

mam taky problem uz asi 7 dni mi na pravom oku na spodnom viecku sklbe nerv sice to nie je velmi vidiet ale je to dost neprijemne lebo to citim teda niekedy je to aj trosicku vidiet neviete mi poradit z coho by to mohlo byt alebo cim by sa to dalo odstranit a niekedy citim ze mi to troska prechadza okolo lica nie som ani nervozna ani nic len troska citim v pravej polovici hlavy ako by som ju mala citlivejsiu tak by som poprosila o radu ak by niekto vedel velmi pekne dakujem

Dee

mne sa to tiez obcas stavalo, ale nebolo to moc casto. Ale asi minuly semester som mala v skole strasne hnusny a asi dva mesiace mi tiez sklbalo vieckom. Bolo to hnusne. Po prvej skuske to preslo. Takze u mna to bol tiez zrejme stres.Teraz mi pre zmenu asi tri dni sklbe nerv tesne pod nosom, nad hornou perou. Pre mna je to este horsi pocit, ako ked je to na viecku. Fuuuj. Dufam, ze to prejde.

suhaj

AHOJ IZABELKA!

MAM PRE TEBA DOBRU SPRAVU, VIEM, CO TO JE. NIC VAZNE, MAS LEN NEDOSTATOK HORCIKA!!! V LEKARNI KUPIS SUMIVE, DAJ SI PAR TABLIET ROZPUSTIT VO VODE NIEKOLKO DNI TO PI AURCITE TO PREJDE. PLUS SI MOZES DAT AJ VITAMIN B.
Aj ja to niekedy mavam a vzdy mi to zaberie. To sklbanie je fakt neprijemne, stekli to :)

makra

mne sa to stava, ked ma niekto vytoci, vyslovene z nervov, ale parkrat sa mi to stalo, aj ked osm bola kludna, staci trosku pretriet ocko prstom a prestane mi to..vyskusaj

izabel

aaaaaaaaaaaa dva mesiace tri mesiace mne to tu sklbe 7 dni a ide ma porazit teda nie som nervozna snazim sa ukludnit pokazd e ako mi to trhne no vobec neviem v com by to mohlo byt mam dobry vztah nepracujem nemam stres robim co ma bavi tak co uz to mam z nudy??? ma trafi ak to budem mat 3 mesiace asi si prelepim oko ale dakujem za odpovede aspon viem na co sa mam pripravit vdaka

sinka

aj ja som to mala pri strese,neskutocne mi trhalo okom-vieckom,aj to bolo vidiet.preslo to tiez same asi po 3 mesiacoch.ale to bol dlhodoby stres,preto tak dlho.uz mam pokoj. inak, pred niekolkymi rokmi som to mala tiez,asi mesiac. urcite to prejde,snaz sa poriesit problemy,ak sa daju.

slusny_muz

Ahoj izabel. Ja som mal presne to iste...a doteraz neviem cim to bolo sposobene. Mozno podvedome stres, aj ked som myslel ze niesom stresovany, ale mal som niekolko zivotnych skusok, tak mozno to bolo aj tym stresom. Ale ja som to mal asidva mesiace, nieekdz viac niekedy menej.
Teraz to uz nemam....asi som Ti moc nepomohol, ale aspon tym ze to preslo...