Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uzliny na krku-zdúrené hrčky

Príspevok v téme: uzliny na krku-zdúrené hrčky
chloeee

ahojte.. Už asi dva aj pol týždňa mám na krku zdúrené uzliny. Najprv som mala jednu väčšiu,asi 1,5cm. Hneď som išla s tým na druhý deň k lekárovi. Ráno,ked som mala ist k nemu sa mi objavila dalšia, pri pravom uchu. Zobrali mi krv. Výsledky boli dobré zo záverom, že mi nič nie je a nemám si to chytať. Od toho ubehol asi týždeň a spravili sa mi ďalšie dve a to za ušami. Sú tvrdé a nebolia. V noci mávam pocit napuchnutého krku. Čo to môže byť ? Mám ist krčnému ?

jessyca

Ahojte,už više roka mam hrčku za uchom teras sa mi zväčšila je tvrda a neboli ma šla som hned k mojmu obvodnemu lekarovi ten ma poslal na sono a v krku mi našli dalšie hrčky ale menšieho vzrastu hmatom som ich necitila . zobrali mi krv a čakam na vysledky vie niekto poradit čo to može byt prosim vas??

aaandy

ja na tvojom mieste by som išla na vyšetrenie niekam na krčné a hlavne tam kde sa zaoberajú uzlinami.moja dcérka mala to isté a skončila na chemot.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uzliny na krku-zdúrené hrčky - Fórum - ZDRAVIE.sk