Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sauna + bazén

Príspevok v téme: Sauna + bazén
???

Čaute. Len by som sa chcela spýtať, či najprv sa lezie do sauny a potom do bazéna alebo naopak? Ako ja fakt neviem :D Napr z toho tepla vliezť do "studeného" mi pripadá trošku na infarkt a naopak mi to zas nejak nepasuje :D A ešte by som chcela.. Ja mam zväčšenú štítnu žlazu. Neberiem zatial lieky, ale zvykne ma to občas dosť tlačiť. Nebude mi v tej saune zle ?? Díki

rastosado

Ponúkame montáž a rekonštrukciu elektrických rozvodov pre bazény, montáž automatických chemických dávkovačov,hladinové snímače a automaty dopúšťania vody v bazénoch a nádržiach. Taktiež meranie a chemickú úpravu bazénovej vody a jacuzzi. Po dohode robíme aj pravidelné údržby bazénov. Ďalej sa dočítate o rôznych zaujímavostiach ako napr. o kráľovy mobilov HTC HD2 a tiež niečo pre programátorov začiatočníkov, ale aj pokročilých. Jedná sa o programovanie mikrokontrolérov na platforme ARDUINO. www.elektrobazeny.sk

soffa

najprv sa ide do sprchy...ma sa umyt aby sa pokozka dobre prekrvila a lepsie sa vypotili skodliviny z tela...potom sa ide do sauny a nakoniec,do bazena,popripade vyrivky.tak sa ide do chladnejsej miestnosti,kde su lehatka a odychuje sa 15 minut.a zopakujes to 3 krat.do sauny je lepsie chodit v zime,vramci imunity.ale nemali by tam chodit ludia s chorym srdcom,ludia s vyssim tlakom,alebo krcovymi zilami...

alusinka

Hm no neviem ako je to s tymi plavkami.Ja ked som bola nedavno v saune, tak nam plavky striktne zakazali. Dokonca aj do virivky sme mohli ist len nahi. Ale to asi zavisi od zariadenia :)) vsak ti povedia, co a ako...

mary-anne

do sauny môžeš ísť kludne aj v plavkách. zvyknú tam byť aj cudzí ludia :) a je dobré si vziat bud tú plachtu,alebo uterák pod seba, nejde ani o to, kto sa tam pred tým potil, ale je to hrozne horúce, popálila by si sa :)
a ano, najprv sauna potom studená sprcha, alebo bazén :)

alusinka

Ked tam budete sami,kludne mozte byt aj nahi ;)) len ta plachta sa zide furt. Ked tak aspon pod zadok, nech sa nepripeciete k lavicke ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.