Chyba mi ze uz to nieje ake to bolo..

Príspevok v téme: Chyba mi ze uz to nieje ake to bolo..
leoonyy

neviem ani o com tu vlastne chcem pisat , ale je to normalne ze sme s priatelom spolu rok ,, lubime sa len uz to neni take ako to bolo predtym ,,, z mojej strany tiez a z jeho uz vobec ,, lubi ma viem to stale mi hovori ze ma miluje len uz tam niesu take vyznania lasky ake boli ,, take pocity velkej radosti ked sme spolu ,, v poslednej dobe iba spominam co bolo a nejak mi je toho vsetkeho luto aj ked sa stale lubime len mi chybaju tie motyliky v brusku ked som ho uvidela a jeho pozorne chovanie ,, vyznavanie lasky ,, pisanie zalubenych basni iba,,, a to ze ma chcel ziskavat , proste to vsetko nejak opadlo ,, asi to je bezne ale mne to chyba ,, :/ neviem niekedy si uz aj lezieme na nervy ked sme spolu vela ,, a stale je viac a viac problemov ,, ale viem ze ma lubi a aj ja jeho ,, len predtym mi stale hovoril aka som krasna a dobre ze mi neskladal ody ,, a zrazu nie ,, neviem mozno sa mu uz nepacim . mozno je to bezne ,,,

Pre leoonyy

Ja som to isté prežila a neskončilo to vôbec dobre - chyba bola na mojej strane, pretože ako ty aj ja som chcela aby mi partner večne vyjadroval lásku a stále mi hovoril aká som krásna.Mala by si si uvedomiť že život nie je telenovela a keď to budeš partnerovi vyčítať, si na najlepšej ceste ako si ho od seba odohnať. Váž si že je s tebou a že ti povie že ťa miluje, niektorí chlapi to ani nevedia povedať. Láska by nemala byť len o tých krásnych slovách, ale práve o tej skromnosti a činoch. Je jasné že na začiatku vzťahu je všetko iné - nové a krásne..ale tak to nefunguje donekonečna.Od chlapa nemôžeš chcieť aby ti stále vyjadroval lásku, inak dosiahneš pravý opak. Sústreď sa na seba, ani ty mu nepíš zamilované sms, budeš mu vzácnejšia a tak budú aj lepšie vzťahy medzi vami. Opäť to krásne. Chlapi potrebujú mať pocit lovca

hmmmm

akosi privela prispevkov tu v poslednu dobu pribuda s podobnymi problemami..uz to nie je ako na zaciatku...zial, tiez si tym prechadzam a viem, ako to velmi boli:(

leoonyy

no takze dnes prisiel ,, bol uplne iny a potom mi napisal spravu ze je koniec ,,, ze to bude tak lepsie nech sa nehrame ze je vsetko v pohode ,, najskor som bola mila ze laska prestan a on ze ja niesom tvoja laska ,,, a potom mi este aj povedal ze vypadni ,, akoze neviem co to do neho voslo ,, nechapem ,,

leoonyy

no teraz mi akurat napisal spravu ze uz ma ten novy telefon co mal mat a ze ma miluje ,, akoze neviem vobec to nechapem ,,,

ta3

leoonyy ,, len sa bojim ze sa na mna vyserie a zacne si uzivat ,,,

moze sa to pravdaze stat, ale Ty s tym nenarobis vobec nic, ak nema byt s Tebou dobrovolne pretoze Ta ma rad, tak si to nevynucuj, taky vztah je aj tak o nicom a nic vynutene nema trvacnost, nechaj, nech sa rozhodne sam a slobodne a ak to bude znamenat koniec, nic sa neda robit, musis to akceptovat

Tessy06

súhlasím, nekontaktuj ho, snažila si sa, tak nech teraz on zabojuje. bude to ťažké, ale určite to zvládneš :)
máš predsa svoju hrdosť, nech vidí, že je ti fajn aj bez neho, pretože tvoje šťastie nezávisí na ňom, on môže byť iba jeho súčasťou :)
ak si naozaj začne užívať a je mu jedno, že ty sa zatiaľ kvôli nemu trápiš, tak za to nestojí, nestojí za jedinú tvoju slzu :)

leoonyy

no dobre ale my si zvykneme aj pisat cez facebook a tak ,, tak tam nemam ani ist alebo ak tam bude tak ani mu napisat ze ako sa ma alebo nieco take?? chcem aby aj on trpel a nevedel co robim a aby konecne doliezol on ale bojim sa ,,