Chyba mi ze uz to nieje ake to bolo..

Príspevok v téme: Chyba mi ze uz to nieje ake to bolo..
leoonyy

neviem ani o com tu vlastne chcem pisat , ale je to normalne ze sme s priatelom spolu rok ,, lubime sa len uz to neni take ako to bolo predtym ,,, z mojej strany tiez a z jeho uz vobec ,, lubi ma viem to stale mi hovori ze ma miluje len uz tam niesu take vyznania lasky ake boli ,, take pocity velkej radosti ked sme spolu ,, v poslednej dobe iba spominam co bolo a nejak mi je toho vsetkeho luto aj ked sa stale lubime len mi chybaju tie motyliky v brusku ked som ho uvidela a jeho pozorne chovanie ,, vyznavanie lasky ,, pisanie zalubenych basni iba,,, a to ze ma chcel ziskavat , proste to vsetko nejak opadlo ,, asi to je bezne ale mne to chyba ,, :/ neviem niekedy si uz aj lezieme na nervy ked sme spolu vela ,, a stale je viac a viac problemov ,, ale viem ze ma lubi a aj ja jeho ,, len predtym mi stale hovoril aka som krasna a dobre ze mi neskladal ody ,, a zrazu nie ,, neviem mozno sa mu uz nepacim . mozno je to bezne ,,,

leoonyy

no v poslednej dobe sme sa stale hadali ,, vcera sme sa tiez a hned odomna odisiel von ,, volala som mu nech pride a povedal ze nie ,, potom mi napisal ze pride v sobotu ,,, ja som munapisala ze mi velmo chyba nech sa porozpravame a ze ho milujem a ze uz chcem byt s nim a on mi na to napisal iba ze milujem ta ale pridem len v sobotu ,, ze uvidime ako to bude ,,, neviem podla mna to neni moja chyba a uz ma nebavi stale doliezat ked som nic neurobila ,, mam pockat ci sa mi neozve on ? nemam s nim byt dovtedy vobec v kontakte alebo co mam robit?

leoonyy

no v poslednej dobe sme sa stale hadali ,, vcera sme sa tiez a hned odomna odisiel von ,, volala som mu nech pride a povedal ze nie ,, potom mi napisal ze pride v sobotu ,,, ja som munapisala ze mi velmo chyba nech sa porozpravame a ze ho milujem a ze uz chcem byt s nim a on mi na to napisal iba ze milujem ta ale pridem len v sobotu ,, ze uvidime ako to bude ,,, neviem podla mna to neni moja chyba a uz ma nebavi stale doliezat ked som nic neurobila ,, mam pockat ci sa mi neozve on ? nemam s nim byt dovtedy vobec v kontakte alebo co mam robit?

jurajko

láska zostáva a vzťah sa vyvýja nezávisle. Ako žijete ten rok? Ak si neplánujete spoločnú budúcnosť, bývanie, nerozprávate sa o deťoch, nie je to vzťah na ,,večnosť". Láska je na na svete aby nám dala krídla s ktorými riešime problémy bez zaváhania. Ked sa vzťah nevyvýja -nie su problémy a nevieme o tých krídlach a nevieš o láske... lebo ťa nepodrží- nemá v čom.

ariame

chlapi su v principe dost jednoduchi...staci vediet ako na nich :)))

drzim palce...daj vediet ako to ide :) nezabudni napr. vyrazit von s kamoskami, namaluj sa, daj si vysoke podpetky, vacsi vystrih...promenaduj sa pred nim...:)))) a potom vyraz von...uvidis aky bude nesvoj :)

leoonyy

no dobre skusim to ,,, parkrat mu povedat ze nemam cas alebo ze mam na plane nieco ine a tak on si to urcite vsimne ale podla mna jeho reakcia bude ze sa nahnneva a potom mi zacne hovorit ze on nepride vtedy a vtedy a just naschval :D ,,, ale mozno sa mylim no skusim to a uvidim ,, ale nechcem mu robit sceny ze chodi von lebo potom ho to tam bude este viac lakat :D budem sa hrat trosku odmeranejsia ak to vydrzim teda :D

leoonyy

no dobre skusim to ,,, parkrat mu povedat ze nemam cas alebo ze mam na plane nieco ine a tak on si to urcite vsimne ale podla mna jeho reakcia bude ze sa nahnneva a potom mi zacne hovorit ze on nepride vtedy a vtedy a just naschval :D ,,, ale mozno sa mylim no skusim to a uvidim ,, ale nechcem mu robit sceny ze chodi von lebo potom ho to tam bude este viac lakat :D budem sa hrat trosku odmeranejsia ak to vydrzim teda :D

ariame

asi si je tebou moc isty...ma ta rad atd. ale nema ten pocit o teba bojovat...namahat sa...vie ze si jeho

skus ho trocha poskadlit...nech ziarli...:) nech si tebou nieje taky isty...potom sa zas zacne snazit :)))

levanderka

uhlie :) :) :)
si uzasny, ale nebud namysleny :D
a k teme teraz. po rolu to vyprsalo ? nejak skoro nie?:) teda my co sme boli spolu dva roky tak sme sa vrhali na seba stale, nevedeli sa od seba odlepit. no ako je to doteraz take ale aj tak si myslim, ze rok je malo. to len mozno na teba tak dolahlo, nic viac:)ved laska nebude stale taka uzasna a nadherna a romanticka a neviem aka cely zivot.su etapy lasky, ktore jednoducho take su ake su. ja zboznujem tiez ked mi partner vravi aka som krasna a mam rada to pociatocne spoznavanie a taka zamilovanost a tak a priatel to vie a aby som nehladala inde tak mi to poskytuje :D ale skor uprimne. no teraz riesis nieco take, co je mozno troska banalne alebo ako to nazvat. teba to teraz trapi ale su dolezitejsie veci, prestan to vnimat, pust to z hlavy a chod dalej. radsej sa sustred na to co ti dava ako nato co ti nedava , resp. dava ale si myslis , ze malo. stale je nieco co nas bude trapit a je to v kazdej faze vztahu. ci je to ten zaciatok ako ste vy, alebo potom otazka niekolkych rokov a planovanie svadby, planovanie spolocneho byvania a potom budu ta trapit veci, ze preco sa nerozprava s drobcom v brusku tak ako si si to predstavovala :D

mozno ti to chyba, ze ti nevrravi tak casto niekotre veci ako ti vravel ale je to mozno len dalsia dekada a nie zla.len ste si na seba zvykli a to nie je zle :)pises, ze ti je smutno. no vies vtedy sa ti venoval castejsie, lebo si ta chcel ziskat a teraz ked si ta ziskal, tak uz vie, ze ta ma a ide aj s kamosmi. ved aj on ma svoj vlastny zivot tak ako ty, ved chod von aj ty s kamoskai a uvidis, ked mu par krat povies, ze nemozes byt s nim lebo mas nieco ine tak mu dopne, ze on ti vlastne robi to iste :) mozno :D

leoonyy

ked ja ho stale lubim velmi a stale je pre mna prvorady ,, no u neho sa mi zda ako keby ma odkladal navedlajsie miesto ,, predtym nechodil tolko von stale chodil za mnou a teraz by som najradsej stale s kamaratmi ,, ano sme spolu skoro kazdy den ale uz je to ine ako to bolo ,,, a ja si potom pridem ako keby som iba jeho pritazou ,,, aj ked vjem ze ma ma rad no neviem co robit ,,, lebo je mi smutno ze uz nezije iba pre mna