Chyba mi ze uz to nieje ake to bolo..

Príspevok v téme: Chyba mi ze uz to nieje ake to bolo..
leoonyy

neviem ani o com tu vlastne chcem pisat , ale je to normalne ze sme s priatelom spolu rok ,, lubime sa len uz to neni take ako to bolo predtym ,,, z mojej strany tiez a z jeho uz vobec ,, lubi ma viem to stale mi hovori ze ma miluje len uz tam niesu take vyznania lasky ake boli ,, take pocity velkej radosti ked sme spolu ,, v poslednej dobe iba spominam co bolo a nejak mi je toho vsetkeho luto aj ked sa stale lubime len mi chybaju tie motyliky v brusku ked som ho uvidela a jeho pozorne chovanie ,, vyznavanie lasky ,, pisanie zalubenych basni iba,,, a to ze ma chcel ziskavat , proste to vsetko nejak opadlo ,, asi to je bezne ale mne to chyba ,, :/ neviem niekedy si uz aj lezieme na nervy ked sme spolu vela ,, a stale je viac a viac problemov ,, ale viem ze ma lubi a aj ja jeho ,, len predtym mi stale hovoril aka som krasna a dobre ze mi neskladal ody ,, a zrazu nie ,, neviem mozno sa mu uz nepacim . mozno je to bezne ,,,

ta3

ludia aj vztahy sa menia, nic nemoze byt ako predtym na zaciatku, neviem, ci je to aj Vas pripad, ale vztah chradne, laska bledne, ak sa zaspi na vavrinoch, ak sa laska berie ako samozrejmost, neznamena, ze ked ste obaja intenzivne citili lasku na zaciatku, ze to bude tak stale, ak sa u nu stale neusilujete, laska je ako nieco zive, co potrebuje neustalu pozornost, potrebuje dusevnu potravu, aby mohla rast a silniet, zacni sama od seba, prejavuj mu lasku, no nielen slovami, najma skutkami, rob mu drobne radosti, vytvaraj prilezitosti pre spolocne zaujmy, konicky, spolocny duchovny rast, sex je tiez velmi dolezity, spestrujte si ho navzajom, aby nesklzol do stereotypnych praktik, mladi ludia robia chubu aj v tom, ze cakaju prave od toho druheho, ze ho urobi stastnym, tak to nefunguje, stastie mozeme najst iba sami v sebe, zakladom stastneho vztahu je to, ze davame viac ako berieme alebo ocakavame

uhlie

Pockaj do leta, ked budu motyle, nachytaj zopar a zjedz ich, ale nerozzuvaj, len prehltni. Pocit motylov sa ti vrati a nebudes vyzadovat od svojho priatela, aby ti vyrabal nejake pocity.

soffa

je to celkom bezne.pocit zalubenosti opadol a teraz zacina ta prava laska.spoznas jeho chyby a pocase ti zacnu liezt na nervy.ale ak je to prava laska,tak ak sa neuvidite niekolko dni,tak ti bude neuveritelne chybat.(vsetky tie veci,ako jeho usmev,jeho pritomnost,proste vsetko)

katussska24

ahoj tak toto poznám mooc dobre..a to sme spolu skoro 7 rokov...ale tak zas nieje to čierne, ani biele, niekedy vie urobiť ešte niečo pekné..a "ľúbim ťa" si hovoríme, aj keď občas mám pocit, že naozaj len zo zvyku, alebo on mi to povie, keď si ma chce udobriť občas (to som mu už vysvetlila, že nech mi to vtedy nehovorí). Vyskúšaj odísť niekam na pár dní.. ku babke napr.alebo niekde..a uvidíš, či mu budeš chýbať..ten stereotyp je niekedy ťažký, hlavne ak ste spolu príliš často...a každý aj potrebuje občas čas aj pre seba, to som už zistila za tie roky...proste byť sám alebo s kamarátmi, a ten druhý by to mal pochopiť - snažiť sa. Tiež som zažívala pocit, že to "nieje ako dakedy" a bolo mi to ľúto (čítala som si staré sms-ky :)) ale niekto mi dal radu, že netreba sa pozerať do minulosti, ani budúcnosti, ale žiť prítomnosť.. takže snažím sa neriešiť to dobré, ani to zlé, čo bolo, ale žijem dnes.. A ak sa máte radi, je to aj zbytočné, zbytočne riešiš neriešiteľné..
Takže: Nepozeraj sa do minulosti s hnevom ani do budúcnosti so strachom, ale pozeraj sa pozorne okolo seba.
Keď nebudeš šíriť paniku, že to nieje také ako kedysi, začneš si všímať aj tie pekné veci, čo máš na ňom rada, a on sa začne viac snažiť.. vravím Ti to z praxe..tak dúfam, že som pomohla..daj vedieť, ako to ide.

leoonyy

ano ja viem ze ho nemam mat iba na to aby som sa citila kraasna alebo co ja viem ,, sle dobre mi to padlo ked bol este taky zalubeny ,,, teraz je zvyknuty ze vzdy ked sa pohadame alebo co tak priskocim ja ,,, a to je asi velka chyba ,, ale neviem bojim sa ze ho stratim alebo co ,, ale tak skusala som ze sa neozvem alebo co a ozval sa on ,,, lubi ma no len uz to njeje take silne ako niekedy ,, a mne to chyba :(

Slobodna

Si závislá na dobrom pocite zo seba, ktorý ti partner svojím správaním poskytoval. Keby si si tento pocit dokázala zaistiť sama, nepotrebovala nikoho aby ti hovoril, že si krásna a úžasná, tak by vzťah vyzeral úplne inak.

Romii

to bude asi tym ze je to uz stereotyp furt to iste a casom aj nudnee...skus nie co zmenit vo vasom stahu urcite to pomoze...to je jasnee ze tie pekne slova ,,lubim ta,,milujem ta,, uz nemaju taky vyznam ako volakedy...lebo to berete ako samozrejmost si navzajom povedat...skuste si to vravet menej a tym budu mat vacsiu cenu a uplne inac budete vnimat tie pekne slova ;) snad som pomohol...

rozumiem ti

normal.:) standartny stav. z casu na cas sa postav na hlavu a urob nieco necakane. nebud len ta spolahliva, dobra zenuska... :) a uvidis, jaky fukot nastane. sice ti najprv dobre vynada (jednym dnu, druhym von), ale uvidis, ze jak vtedy bude vediet pohnut rozumom, aj zadkom :)