Chudnem - začnite so mnou

Príspevok v téme: Chudnem - začnite so mnou
Sakine

Zdravím :) Tak som rozmýšľala, že chudne sa lepšie kolektívne ako samostatne - aspoň sa máme ako motivovať :P Tak vopred oznamujem, že téma je založená pre tých odvážlivcov, ktorí to myslia vážne, len nemajú odhodlanie začať :)

Mám 18 rokov, 176 cm a približne 70 kg (nevážila som sa radšej.. až o týždeň :D ) Mojim cieľom je dosiahnuť vysnívaných 60kg. Možno 59 aby to dobre vyzeralo :D

Dnes som sa začala aktívnejšie hýbať, a plánujem každý deň 30 minút na bežiacom páse. Striedam vždy 8 minút rýchla chôdza "do kopca" a potom 2 minútky behu. Celé sa to zopakuje 3x.
NEPLÁNUJEM DRŽAT ŽIADNU blbú diétu - lebo všetci vieme, že to nefunguje a spomaľuje to metabolizmus. Naozaj perfektná stránka -odkaz odstránený- odporúčam.. Pokúsim sa zmeniť stravovacie návyky - celkovo životný štýl. Taká ako som teraz som nebývala. Vždy som športovala a bola som tak normálne priemerná :) Ale posledný pol rok... Rozhodla som sa nedávať si ciele presne na dni. Ale do prvého teplého dňa na krátke gate by som chcela mať moju vysnívanú hmotnosť :D Tak prosím, pridajte sa ku mne nech na to nie som sama :)

zuzu usa

na 176cm je 59kg malo,ak teda chces mat pekne telo a nie pytel kosti.kludne by som zostala na 65 a pridat sport ana vytvarovanie.

Inga22

Sakine, aj keď sa vraví, že po obede by sa nemali konzumovať sacharidy, ja by som na olovrant volila kúsok celozrnného pečiva s acidkom. A večer napríklad rybu (pangas, losos...) so zeleninou. Rukolový šalát, ľadový šalát...
Čo sa mňa týka, tiež som sa snažila jesť každé tri hodiny, doobeda ovocie, veľa zeleniny, nič sladké. A váha stále stagnovala. Aj keď som sa vážila minimálne, je to demotivujúce, ak to neustále stojí, prípadne sa ešte zvyšuje. Avšak výsledky som nevidela ani na nohaviciach a celkovo oblečení. Prestala som sa tak intenzívne venovať tomu čo dávam do úst a doprajem si aj sladké. A okolie mi tvrdí, vraj mi padol zadok :). Čomu sa naozaj teším.

Sakine

Ahojte :) Dnes sa zacina 5ty den a ja mam 0.6 kg dole :) ale uz to tak rychlo nepojde :D Na ranajky si idem dat ovsenne vlocky s mliekom - susenym sojovym a polkou bananu :) na desiatu asi nejaky pomaranc - mozno grepfruit, asi k tomu biely jogurt. na obed asi cestoviny so zeleninou, kuracie prsia a trosicku cestovin. olovrant a vecera.. to este neviem. povedzte vy co budete jest nech sa mozem inspirovat.. alebo PORADTE prosim nejaku veceru a olovrant :/ to nikdy neviem co vtedy mam jest? sladke uz nie ovocie ze... pls :// som bezradná!!:)

Mijuška

ja jedávam miesto sladkého ovocie :) banány, ak tak, tak len do 12tej..a potom už väčšinou len mandarínky alebo grapefruit.. :)
a inak ako sa vám darí baby s cvičením? chcem sa vás spýtať, aké cviky cvičíte, alebo ako vôbec cvičíte? fitko alebo doma? :) ja som začala po novom aj pilates a je to veru dosť náročné :)

agni

helus dakujem za radu a co znamena,ze to uz nepraktizujes? uz vobec nejedavas sladke? nemas nanho chut? a co vy ostatne, co robite ked vas pochyti chut na sladke?

Helus

Agni ja ked mam veliku chut na sladkosti,tak si zvyknem dat orechy,alebo v minulosti,biely jogurt s medom,ale to uz teraz nepraktizujem,ale je to lepsie ako napolitanku.

katussska24

hmm ja začínam tradične po vianociach :D tak ako každý rok...ale fakt mi je zo seba zle,, musím už musím!!! dokonca som si zaviedla zošit, kde si budem všetko pekne zapisovať,, výdaj-príjem...a cvičiť!! pekne sa to píše..:/

agni

ahojky :). gratulujem ku strate hmotnosti :) a aj za radu, ktora mrazena zelenina je celkom dobra. radim vam tuto si nikdy nekupujte NOWACO cinska. ja asi ku sportu nedostanem dnes lebo mam skusku a musim sa ucit ... moj problem je spravne si zadelit cas, tak mi drzte palce nech sa to raz aj naucim :). tak uspesne chudnutie nam vsetkym prajem :) a inak namiesto sladkosti co jete? iba cerstve ovocie? ja len tak, ze ma niekedy pochyti strasna chut na sladke a neviem co mozem vtedy si dat...napr. bebe dobre rano su v poriadku? alebo ochuetene jogurty, susene ovocie, ochutene acidko...dakujem :)

Mijuška

Agni..ak natrafíš na nejakú dobručkú mrazenú zeleninku, tak daj vedieť ;) :D
ja som síce radšej za surovú, napr. šalátik z rukoly a tak..ale isto ani tá mrazená nie je zlá, keď sa upraví ;)
a baby, ste šikovné ;) ja si akurát idem dať pilates a potom posilovačky :) skvelý štart dňa ;)