Chudnem - začnite so mnou

Príspevok v téme: Chudnem - začnite so mnou
Sakine

Zdravím :) Tak som rozmýšľala, že chudne sa lepšie kolektívne ako samostatne - aspoň sa máme ako motivovať :P Tak vopred oznamujem, že téma je založená pre tých odvážlivcov, ktorí to myslia vážne, len nemajú odhodlanie začať :)

Mám 18 rokov, 176 cm a približne 70 kg (nevážila som sa radšej.. až o týždeň :D ) Mojim cieľom je dosiahnuť vysnívaných 60kg. Možno 59 aby to dobre vyzeralo :D

Dnes som sa začala aktívnejšie hýbať, a plánujem každý deň 30 minút na bežiacom páse. Striedam vždy 8 minút rýchla chôdza "do kopca" a potom 2 minútky behu. Celé sa to zopakuje 3x.
NEPLÁNUJEM DRŽAT ŽIADNU blbú diétu - lebo všetci vieme, že to nefunguje a spomaľuje to metabolizmus. Naozaj perfektná stránka -odkaz odstránený- odporúčam.. Pokúsim sa zmeniť stravovacie návyky - celkovo životný štýl. Taká ako som teraz som nebývala. Vždy som športovala a bola som tak normálne priemerná :) Ale posledný pol rok... Rozhodla som sa nedávať si ciele presne na dni. Ale do prvého teplého dňa na krátke gate by som chcela mať moju vysnívanú hmotnosť :D Tak prosím, pridajte sa ku mne nech na to nie som sama :)

Sakine

Agni, Mijuška, Loluska - som rada, že ste sa pridali :)) Ladyinred - vďaka za podporu :)

No, važila som sa :D bolo to 68,3 kg. Takže to je moja štartovacia váha :D Agni, nehovor že váha 68 je hrozná... Je to možno trošku viac, ale veď my sme pekné aj tak :)Už nám treba len trošku doladiť detaily ;) A najlepšie to ide, keď si povieš každý deň pred zrkadlom, že sa na teba usmieva pekná, sympatická mladá žena, ktorá má na to zdolávať prekážky aj ťažšie ako zhodiť nejakých pár kíl.. :)

Ďakujem, ženy, že ste sa ku mne pridali :) Začiatky sú strašne ťažké... Prekonať svoju LENIVOSŤ :D a nezožrať prvú sladkosť čo sa vám dostane pod ruku :P Napríklad dnes som sa úspešne vyhla croassantu či jak sa to píše :D Som ho normálne že odmietla :D To je čo :P

Môj mail : Sakine@azet.sk

Sakine

Agni, Mijuška, Loluska - som rada, že ste sa pridali :)) Ladyinred - vďaka za podporu :)

No, važila som sa :D bolo to 68,3 kg. Takže to je moja štartovacia váha :D Agni, nehovor že váha 68 je hrozná... Je to možno trošku viac, ale veď my sme pekné aj tak :)Už nám treba len trošku doladiť detaily ;) A najlepšie to ide, keď si povieš každý deň pred zrkadlom, že sa na teba usmieva pekná, sympatická mladá žena, ktorá má na to zdolávať prekážky aj ťažšie ako zhodiť nejakých pár kíl.. :)

Ďakujem, ženy, že ste sa ku mne pridali :) Začiatky sú strašne ťažké... Prekonať svoju LENIVOSŤ :D a nezožrať prvú sladkosť čo sa vám dostane pod ruku :P Napríklad dnes som sa úspešne vyhla croassantu či jak sa to píše :D Som ho normálne že odmietla :D To je čo :P

Môj mail : Sakine@azet.sk

loluska

Ahojte:D rada by som sa k vám pridala :D meriam 173 a vážim okolo 63 kg rada by som schudla na takych 55 a menej :D možeme si písať aj cez mail:D môj mail je loluska1235@zoznam.sk .... napíšte budem rada:D:D

Mijuška

rada sa k tebe pridám :) ja mám 18..meriam 163cm a vážim 62 kg.. začala som nedávno cvičiť a zmenila stravu :) mohli by sme si písať :)) môj mail mnagajdova@gmail.com :)

ladyinred

Ahoj Sakine, páči sa mi, že tých 10-11 kíl čo chceš zhodiť, nechceš dať dole za pár dní, ale až do leta, takto sa Ti to určite podarí a natrvalo, nijaký jo-jo efekt:-)
Držím palce Tebe aj Agni...

agni

ahoj. inak ma napadlo ci nebudeme spolu komunikovat cez mail...hm? a ta delena radsej nie asi, uz som bola na tej stranke, co si napisala. tu je moj mail inusienka@pokec.sk

agni

ahoj :). velmi rada sa ku tebe pridam :). mne sa tiez podarilo bohuzial pribrat a teraz to musi ist dole. ja mam 20, som na vyske a meriam 167 a vaha je hroznych 68...uz som sa nevazila 2 tyzdne :D radsej. ja planujem cez vianocne sviatky chodit bezkovat a do tatier na prechadzky. s tym jedlom ti mozem poradit bud delena strava, ale tam sa trochu obmedzujes, ale funguje to...aspon u mna alebo poobede vzdy uz iba zeleninu, maso, ryby, tvaroh a tak. budes sa ako casto vazit? mna vzdy chyti depka ak som za tyzden nic nezhodila a stracam chut dalej bojovat :(