Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sluch,zalahnutie ...?

Príspevok v téme: sluch,zalahnutie ...?
ricardo

zdravim...asi pred rokom a pol som mal nadchu,pocuval som hudbu cez sluxadla,mal som ich troska hlasnejsie nastavene ak ed som ich dal dole tak som mal zalahnute v uchu lavom(teda aspon som si to myslel) siel som k usnej ta povedala že nemam zalahnute,poslala ma na vysetrenie ci dobre pocujem,vsetko dopadlo super.no stale som mal pocit takeho akosi zalahnutia v uchu uz to nebolo take intenzivne,no sprevadza ma to dodnes.napr. ked niekto hovori z pravej strany tak ako keby som ho pocul len tym jednym uchom :/ alebo ked idu auta po praveh strane tak ako keby lavym ich velmi nepocujem,bol som aj na CT aj tam vsetko v poriadku bolo.doktorka vravi ze to moze byt tym že mam posunutu prepazku na lavej strane nosa a ta tlaci na usny kanal a ten je napuchnuty že to je tym a odporucila operaciu.osobne si myslim že to mi nepomoze,no zrejmeto skusim.chcel som sa opytat ci mate nejaku podobnu skusenost.dakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sluch,zalahnutie ...? - Fórum - ZDRAVIE.sk