Kríza úcty k autorite v súčasnom školstve

jajka001_

ja som pocula, ze to co sme mali my,ze cez prestavky velke sa ist prechadzat, ze nic take nie je, ze decka musia sediet stale na zadku - je to pravda ?? ak hej tak to je sikana

lost

to je zaujimava tema :)
kameri pre bezpecnost
zopar ludi by sa ohanalo so slobodou a sukromym..
ale v podstate su na skolsom pozemku, cize s tym daleko nezajdu..

tam by sa tie kamery fakt hodili..

ale tusim to skor na ulici je taka konspiraca tema ze Big Brother :D

bibi123

jajka-ja mam tiez taketo obavy, ze ak budem mat raz dieta, ake bezpecie sa mu da zabezpecit-v skole, cestou do skoly...
Napr. ja som za zavadzanie kamier do skoly, urcite pomozu odstranit sikanu a "zive" spravanie sa deti a budu aj istym sposobom chranit ucitelov, ale aj dozerat na to, ci cez prestavky sa idu schovat do kabinetu, alebo davaju na deti pozor...

jajka001_

lost a ked si tak uvedomis kolko ludi fakt ze nic nema, tie miliony a miliony ludi a su ludia ktori maju viac nez dost a aj tak su schopni ist za tymi peniazmi a okradat tych najubohejsich a vedia si to pred sebou ospravedlnit...ale uz som uplne off topic :)

rofl

a ked ten sused ma podobne zmyslanie, tak maju co robit do konca zivota. mozno na stare kolena dostanu rozum a otvoria spolocne muzeum automobilov.

lost

rofl, no to si pekne vystihol :)

a to ich lutujem, neviem si predstavit ten stres ze : jooo kupil som si vacsie auto ako ma sused .... no a teraz musim spocitat kolko mi zostalo na chleba :)

alebo proste.. tie pozicky a hypoteky... 'kup dnes a splacaj aj po smrti'

a ako elegnatne ich to ucia, tych ludi.
0% uroky na 12 mesiacov..

lost

no ak za tym ide aj cez mrtvoly tak to je zle to hej ...
ale ked zisti ze mu to je nanic, tak si to uvedomi :)
niekto si to uvedomi predtym ako na tom zabuje par rokov, ak nie desatroci zivota :)

ale je to zvlastne.. ako do nas tlacia (v podstate media a neviem kto este) ze "mat mat mat" vela vela vela ...

nehovorim ze mat nejaky priemerny dom, priemerne auto je zle ... ale zase je to take zvlastne :)

nekonecna sutaz... hlavne medzi susedmi a kamosmi :)

no ja som zabil svoj teenage, teda od 16 do 21 pracou :D este neviem ci to stalo za to :)))

jajka001_

ono to nie je celkom ok, nahanat sa len za tym aby si mal velky dom , velke auto atd lebo ked to uz mas -a ides za tym aj cez mrtvoly - tak zrazu zistis ze to nie je to co potrebujes