Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plastická operácia nosa (doktor červeň)

Príspevok v téme: Plastická operácia nosa (doktor červeň)
nickieee

dobry den poprosila by som vas o vase rady ohladom plastickej operacie nosa , ze ci sa mi nos nevrati do povodneho stavu pripadne este horsieho kolko ste mali na nose dlahu... na operaciu idem uz tuto sobotu a ak by ste mali skusenosti s doktorom cervenom tak vas poprosim o informacie a ak by ste mali aj fotky pred a po ola by som vam vdacna dakujem

zajko-pajko

Pre Petulienku: Objednavala si sa na konzultaciu a opku sucasne alebo to ti dali taky termin? A hned o mesiac? Som vsade citala ze na Cervena je dlha cakacia doba, tak sa ti podarilo skoro :)
A robil ti nos v celkovej alebo lokalnej anesteze?

petulienka

ahojte, mne Dr.Cerven robil komplentne cely nos, pred 3 mes. Som velmi spokojna, cely priebeh bol uplne super. Da sa to dobre zvladnut. Co bolo najhorsie pre mna , asi vyberanie stehov. Ale to je 3sek bolest.. zeny vydrzia horsie - porod...
Ja som premyslala nad nosom asi mesiac a hned som aj dostala termin. Odkonzultoval ma v den operacii. :) co sa normalne nerobi, doniesla som si fotky, aku predstavu som mala o nose, on mi povedal realnu predstavu, nakreslil mi nos, co mi z neho "zoberie" a hned som aj sla.. vecer som uz bola doma. 5 dni mas tamponaz v nose, cize dychas len ustami (treba vela pit) potom vybratie tamponaze z nosa..a 2 tyz od op je sadra. Ja som si vzala dovolenku 3 tyz. po 3 tyz robis, zvyhas vsetko. Naco upozornujem OP nosa neboli, boli len v tedy, ked si po nose udries,co sa pri obliekani- zobliekani stalo 3x mne. Treba si davat pozor. teraz mam 3 mes po OP a citim sa super, nos masirujem ako mi ukazali a vsetko je dokonale.. P.

kiara54

najdi si v googli kliniku kde pracuje,(Banska Bystrica alebo Pezinok) su tam aj telefonne čisla na recepciu a tam si dohodneš konzultaciu.

galia

Prosim vas kolko dni ste boli out po operacii nosa - komplet aj makkej aj tvrdej casti? Brali ste si v praci dovolenku alebo sa to da cez PN?

pedrita

Prosim Vas komu ste pred opkou hovorili o tom, ze idete na operaciu nosa? Ja som to povedala len priatelovi a jednej kamaratke. Mam strach povedat to rodicom, isto by ma nepochopili..

pedrita

Nela

Ja nad op rozmyslam uz 6 rokov, bola som aj na konzultacii, ale zo strachu som to vzdala..teraz dufam, ze naberiem odvahu ..a cerven bol v pohode?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plastická operácia nosa (doktor červeň) - Fórum - ZDRAVIE.sk