Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hrčka (guľka) v prsníku

Príspevok v téme: hrčka (guľka) v prsníku
hrckaPrsnik

Pred pár týdžnami som si našla hrčku v prsníku, veľkú asi 1,5 -2cm. mama povedala, že mám počkať, že pred menštruáciou sa zvyknú zväčšiť uzliny. No už mám dávno po mentruácii a hrčka je tam stále. Podrobne som si prehmatala aj druhý prsník, tam nič také nemám. Hrčku mám v blízkosti bradavky, mierne pohyblivá je. Nestíham ísť pred vianocami k lekárovi, postačí ak pojdem v polke januára -dovtedy mám skúšky?

Sury44

Ja mam take prsia a hlavne pravy prsnik kde furt citim nejake hrcky a tak som sla na sono lebo som bola z toho uz nervozna uz som bola pripravena na to ze mi tam aspon nejake cysty najde gynekologicka a nic mi nenasla ze to co citim su vlastne len prsne zlazy. Taky kamen mi zo srdca odpadol. Ono asi prsia maju byt trochu "hrckate" fakt neviem :/

didiana540

Ja by som sa chcela spytat ci su zdrave prsia bez hrciek alebo skor co by v nich malo byt a ako budem vediet ci tam ta hrcka patri alebo nie dakujem

Kajuskamrvenicka

Ahojte aj na mam cca 2-2,5cm hrcku nad pravym prsnikom,je viditelna . No myslim,ze to bic nebude. V pondelok idem k lekarovi konecne. Som 6mesiacov po porode a mam aj mlieko,tak si myslim,ze to nebude nic vazne. Hrcka sa mi objavia zo dna na den pred cca 3mi tyzdnami. Co si o tom myslite? Matka ma strasi,ze to je nador. Babka mala rakovinu prsnika.

huddi

Ahojte, dnes som si našla v prsníku hrčku no nedokážem odhadnúť ako je veľká, ale určite ju tam mám dlhšiu dobu lebo je dosť hmatateľná, predtým ma asi nebolela no dnes už áno..vedeli by ste mi odporučiť nejakeho odborníka?

Marcella

Ahojte baby,
Tiez mam hrcku v prsu,na sone mi povedal,ze je to dobre ohranicene,asi nezhubne,lebo kazal kontrolu o 2 mesiace. Gynekologicka ma vzhladom na rodinnu anamnezu naplasila, ze vybrat a poslala ma do Mammacentra v BB, najprv na konzilium.

Prosim vas existuje podobne centrum aj v Nitre? Studujem tu.
Dakujem vopred.

ewelin2828

Ahojte....ja som si pred troma rokmi našla hrčku cca 2cm takisto...lekár mi odporúčal to nechať tak a iba sledovať, ale mne to nedalo a dala som si u vybrať....bol to nakoniec neškodný fibroadenóm :) Vtedy som si toho preštudoval veľmi veľa a dozvedela som sa, že až 70 % hrčiek v prsníku je neškodných!!! Ale pre istotu je treba ísť na sono alebo mamografiu. Určite s tým treba ísť za lekárom a s najväčšou pravdepodobnosťou to nebude nič vážne ;) Viem ako sa cítite a držím palce :)

zachranenazena

baby ked si najdete hrcku v prsniku okamzite zacnite pit sodu bikarbonu zamiesanu do cistej studenej vody soda je naozaj protirakovinova! okamzite vylucte mliecne vyrobky z jedalnicka a cukry taktiez! Mne to zachranilo lavy prsnik

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hrčka (guľka) v prsníku - Fórum - ZDRAVIE.sk