FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Výber krčných mandlí - hrozné video

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Výber krčných mandlí - hrozné video" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    Katka356416.12.10 21:02??.??.111.199

Snaď to takto nie je aj u nás na Slovensku, kde by takýmto brutalnym spôsobom a bez umrtvenia vyberali mandle, chudák chlapec

www.mojevideo.sk

• llek08.10.12 23:29??.??.192.106

Naco je komu dobre rozsirovat taketo videa? Ja som si ho nepozerala, lebo sa nechcem spravat ako ovca, ze co robia druhi urobim aj ja. Podla reakcii si viem predstavit, co tam asi je.Vyberanie krcnych mandli u deti sa robi v anesteze, pricom pred tym sa zvazi ci je vobec tento vykon potrebny. Su situacie, ked je tento vykon potrebny, alebo sa odstrani jedna mandla, jedna sa ponecha. Pride mi dost bezohladne strasit ludi, ktorych sa to mozno tyka vecami, ktore sa v nasej krajine nedeju. Okrem toho, tam kde sa to ma vykonat vam presne povedia, ako a za akych podmienok sa to robi.

• jjopo08.10.12 22:58??.??.43.74

NO DOVOLTE ABY SOM SA K TOMU, VYJADRIL POZREL SOM SI TOTO VIDEO, MUSIM SKONŠTATOVAT, ŽE NIEJE TO STRAŠNE JE TO OTRASNE, A TO JE SLABE SLOVO, 10 ROČENE DIETEA, KTORE MA ROKY ANGINY.A TRPI BOLESTAMI HRADLA ATAK DALEJ SI MUSI EŠTE VIAC VYTRPIET, A TO KDE SME KDE, je toto vobec možne aby sa takymto sakrkastickym a drastickym pristupom pristupaovalo k pacientovi aby si toto človek opakujem človek lekar ktory zložil hypokratovu prisahu a ma červeny diplom dovolil nieje to je proste hyenizmus, najvyšieho stupna, dal by som ho zavret,m zviazal by som ho, a nech tam zhnije ved toto bnerobia ani zvierata medzi seboiu, taky som rozčuleny že proste neviem ani čo povedat, kokotizmus , je asi slabe slovo, asi tolko, že v živbote doktrorovy nejdem nikdy som ich neuznaval ani nebudem,nikdy,...jednoducho, ako.....v poiči to je....v piči....cele....nou koment....

• Aďuška00707.07.12 07:59??.??.224.61

Ahojte Najprv otázka pre tých ktorým mandle vyberali koľko dni to boli. Kedy ma to prestane boliet aj bez liekov?

mne vyberali mandle tiež teraz nedávno. pred 4 dnami. Nebolo to nič príjemné ale dalo sa to vydržať- aj v týchto horúčavách.Prvý deň som prišla do nemocnice už 7:30a ubytovala som sa až o 11:30. Operovali ma na druhý deň o 9.00 prišla pre mňa vrchná sestra. Odniesla ma na operačku prezliekli ma do zelených šiat dali mi vypiť slanú vodu, tabletku na ukludnenie - až mi bolo do smiechu.Potom som ležala a čakala kým príde po mňa anesteziológ. Zobral ma na posteli a už sa to začalo. jeden mi viazal nohy, druhý mi fixoval ruku, tretí mi pichal infúziu.Uspali ma o ničom som nevedela zobudila som sa na iske -vobec ma to nebolelo ako som si predstavovala, neskor ma previezli na izbu kde som vyplúvala do servítok krv. Keď som prestala krvácať- pár hodín mohla som piť. Na druhý deň ráno som zjedla puding a 2 sendviče namočené v čaji-jedenie bolo povinné- tým sa zmýva povlak tvorený v ústach, ak nebudete jesť začnete krvácať.Potom obed aj večeru. Začať ma to bolelo 2 deń v noci vobec som nespala.Aj na 3 deň a dnes je 4 a bolí to stále. Mám dobré lieky volá sa to FLECTOR v prášku sú to ťažKé LIEKY na predpis s návykovými účinkami. Berem ich ale nemozem sa stazovat utlmi to bolesť.Tak ak aj teba čaka operacia nic sa neboj nebolo to take strasne ako som si predstavovala ten stres pred operáciou bol horši ako operácia a bolesti celkovo zatial:)

• Laura_23.04.12 17:39??.??.110.134

Jojoboy tušim si mal dnes zly deň

• jojoboy23.04.12 14:44??.??.101.205

tak poprve je to vyber nosnych mandli a nie krcnych.

dieta je sedacii - "oblbovaku" nebude si na to pamatat.

je to otazka par sekund...a uz sa to takto kyretou ani nerobi...maximalne adenotomom...5sekund.

ked Vam vysklbnu zub je to ok?

myslis ze ked ti banka zoberie vsetko je to ok?

ked ti lekar strci do riti fibroskop je to ok?

myslite ze lekarom je to prijemne?

ked to vsak treba tak to treba--- alebo k lekarom nechodte a bude...

• werca08.03.12 17:29??.??.75.246

teraz to uz urcite tak nieje.. uplne ta uspia a zobudis sa na izbe nadavkuju ta liekmi ja osobne som necitila ziadnu bolest iba pri jedeni ...

• elly08.03.12 16:12??.??.242.207

presne takto sa to robilo uplne bezne aj na slovensku az do 90-tych rokov, takze neviem co sa tu vzrusujete nad ruskom

• bingham08.03.12 16:00??.??.187.30

pohoda zazil som horsie ;)

• ATIDE/ESMERA08.03.12 15:59??.??.121.229

Hrozný pohľad, des...to by som ja neprežila, taký zákrok, a hlavne nie bez anestézy :D

• svist419308.03.12 15:50??.??.100.75

som 5-den po operacii krcnych aj nosovych mandli....robili mi to v celkovej anesteze,ale uz nikdy by som si nieco take nedala urobit.Po operacii to priserne boli...a ked som videla to video toho maleho chlapca,ktoremu to robia zaziva,mala som slzy v ociach aj za neho a takeho doktora by som dolamala od hora nadol a potom by som mu spravila to iste..:(

• lionesssssss20.02.11 00:17??.??.86.98

kosa.... nehovor.. ja chápem, že to malo byť "zo žartu" ale neviem čo je na tom žartovné, povedať to 7 ročnému decku po takejto operácii

• kosa20.02.11 00:14??.??.53.230

ten operater to skor povedal zozartu. vsetky taketo odrezaniny sa po laboratoriu musia spalit.

• lionesssssss19.02.11 14:31??.??.86.98

mne takto vyberali mandle v 1996 v Bratislave na Kramároch, mala som 7 rokov...

teraz sa to už tak nerobí... presne tak isto ma priviazali k stoličke, len s tým, že mne nezakryli oči , len mi sestrička držala hlavu že som mala modriny, a pamätám si, ako lekárovi na tvár vystrekla moja krv, ako ju mal na okuliaroch, to bol fasa pohľad....

a po operácii sa ma lekár opýtal, či chcem tie mandel domov alebo ich hodia psom...

• kosa19.02.11 14:23??.??.53.230

ja som mala tonsilektomiju voveku 14 rokoch.

lokalne umrtvenie, robil to moj krcny lekar co ma regularne osetroval. tak mal sluzbu na oOUNZ. BOLO TO SICE NEPRIJEMNE ALE sa dalo vydrzat.

jeded cigan co tam bol (asi 45 rocny) tak pil vecer v ten isty den po operaciji rum.

nik mi nezvjazoval nohy ani rukt, ani oci, a este som musela dzat mysku z nastrojmi pred sebov.

• 18hvizd19.02.11 10:40??.??.109.158

cely vecer som myslela na to video,je to priserne...este teraz mi to beha po rozume,nakolko mam syna asi v takom veku ako je ten chlapcek....je to strasne smutne

• graaaa18.02.11 19:40??.??.135.224

Aspon vidite,ze cele toto "lekarstvo" je nic ine len jeden velky biznis. Chore,zvratene,taketo nieco nerobili ani v stredoveku, v stredoveku by ho ozrali alebo omracili a nie toto, chore chore chore chore. Hypnoza by pomohla, ale z toho by farmaceuticky priemysel nemohol zarobit a bez peniaztekov si nedoprajete humanost. Ja byt doktorom tak im ukazem prostrednik,dokonca masiar ma viac ludskosti ako tieto zvierata. Zdravie moj anal, problemu s mandlami sa da zabranit aj vyliecit, ale to vam obchodnici so zdravim nepovedia. Lutujem vsetkych co to museli podstupit.

• hgh18.02.11 17:36??.??.51.197

pred dvoma rokmi mi vyberali nosne, ani porovnat sa neda. naladovka, umrtvujuci sprej. chytili len ruky a hlavu. pocit tlaku tot vse. pristup velmi mily

• mary-anne18.02.11 17:16??.??.163.54

mne to robili pred 7imi rokmi, krčné a to sa ani porovnať nedá. mala som to riadne umrtvené, abstolútne nič som necítila, ale tuším, že ruky som mala zviazané, to si nepamatám.. ale isto to nebolo takto drastické ...

hrozné, čo sa v dnešnom svete modernej techniky deje .. mi to pripomína nejaké kmene bez kultúry ..

• 18hvizd18.02.11 17:00??.??.109.158

jezisikriste,ved to vyzeralo ako zo stredoveku,ale bohuzial to tak podobne fungovalo aj u nas,mne brali nosne mandle,ked som mala 13,sadla som si na kolena takemu ujkovi,ktory mi chytil ruky aj nohy a uz to islo..podobne,ako tu vo videu..fuj des....je to hrozneeeee...az mi zle zostalo..ale teraz sa to vraj robi pod narkozou,chudacik chlapcek..:-((((....fnuk

• deisy18.02.11 14:17??.??.209.2

Keď som bola krpatá tak aj mne vyberali mandle ale asi som bola v narkóze lebo si nič na takého hrozné nepamätám, jedine bol pre mňa šok že ma tam nechali bez rodičov, nechodila som 3 či 2 dni pred operáciou vôbec na WC lebo sa mi to hnusilo ( vtedy som sa nechcela ani v prírode vycikať :D nie to ešte tam v tej špine) a čo si pamätám bolo ako ma už išli rezať a v tom som sa pošťala zaliala ma krv a koniec tma :D nič viac

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov.

Článok dňa

Inzercia

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

Procedúry pre omladenie pleti s wallet zľavou 30%.

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch