Mladé mamičky

Príspevok v téme: Mladé mamičky
Julia98

ahojte. zaujímal by ma váš postoj k mladým mamičkám (15-19r.). z každej strany človek môže započuť hlášky typu "úplne si pokašlali život", "sú to nezodpovedné decká", "decko má decko", atď. no stále nechápem ako si môže žena pokaziť život takým darom ako je bábätko. viem, že asi nie sú ešte nato dostatočne finančne zabezpečené, nemajú školu,... ale nezdá sa vám, že slovné spojenie "pokazili si život" je až príliš silné? tak ako to je?

- mamičky, ktoré mali v tom veku bábätko alebo ho práve čakajú skúste sa aj vy vyjadriť ako to beriete. rada by som si prečítali nejaký takýto životný príbeh...

PS : tehotná nie som

miska1917

Jeeej pekne zoznamenie.Keby som aj ja nieco podobne zazila.tak mam niekoho ale vztah to asi nie je,ked ja neviem nemam moc rada domyslavych muzov a tento dotycni troska je a je to take komplikovane.

zuzkas

vyznie to vtipne,ale cez txt:-) a pritom sme bývali od seba len pár 100metrov.ja som nehladala nikoho na vzťah/bola som moc sklamaná/,ani on nehladal vzťah.nudili sme sa a len sme si chceli popísať,vyrozprávať sa.písali sme si pár týždňov,poslali si fotky cez mms a on sa chcel stretnúť,že si len tak pokecáme...a zaľúbili sme sa,hneď pri prvom stretnutí sme sa obaja chveli čo sme si boli navzájom tak sympatickí:-).ja som bola z neho hotová,bol ako anjelik v takom bledomodrom svetríku,blonďáčik s modrými očami.vždy sa mi páčili tmaví muži,on je úplny opak,ale dostal ma:-)

zuzkas

miska aj ja som bola nešťastná,keď som ostala v 20tke sama s dcérou.myslela som že si už nikoho nenájdem,lebo všetci rovesníci mali ešte myšlienky úplne inde,ako začať si vzťah s mladou maminou.v 22ke som si našla terajšieho manžela,je len o rok starší odomňa a dcéra mu vôbec nevadila,práve naopak,jeho nebavili pubertiačky ktoré behali po diskotékach a vysedávali v baroch.máme spolu plánovaného syna,byt,psíka a sme šťastní!sme spolu 6 rokov,svadbu sme mali pred necelým rokom.držím palce aj tebe,aby si aj s deťmi našla zodpovedného partnera,ktorý bude žiť len pre vás!

miska1917

Ahojte ja som mala prve dieta v 20r a potom druhe a teraz mam 26r a som sama z detmi,a ked mam pravdu povedat mat v 20 tento rozum a toto zmyslanie ktore mam dnes tak by som este pockala.Mozno keby som nebola sama by to bolo ine neviem,ale uz je to jedno cas sa neda vratit.Ale zase nelutujem to.

trelko

zuzkas
dakujem ale už vie že nie som tehotna aj ked som uz s tym bola zmierena ale dakujem to asi spôsobili citrony co som jedla cez vianoce :-)

zuzkas

trelko držím ti palce!ja som porodila dcéru 4 mesiace pred 18tkou,už má 10r.je veľmi náročné hlavne po psychickej stránke mať skoro dieťa,ale ja som zatial neľutovala ani chvílu,že som sa tak skoro stala mamou-aj keď som to samozrejme v takom mladom veku neplánovala!som rada,že ju mám a robí mi veľkú radosť i keď s jej otcom sme sa rozišli keď mala 2 roky.len čo by som ti ja odporúčala,tak sa neponáhlajte so svadbou-u mladých sa po nej väčšinou veľa vecí zmení!to je môj názor a skúsenosť.

:)

tarc pekne si to napisala len....obaja mohli skoncit lepsie teda nemame sa zle to nemozem povedat ale ja mam pocit ze spolu niesu stastny

tarc

:) Sulozili tvoji rodicia, nie ty, takze si im nebola vnutena, ale sa aktivne o teba pricinili. Vina pada na ich hlavu, ak maju oni pocit, ze im kvoli tebe nieco uniklo.