Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

strašne ma bolí zub a bojím sa pohotovosti

Príspevok v téme: strašne ma bolí zub a bojím sa pohotovosti
zuzuli

Prosim Vás čo mám robiť,uz 2 deň ma dosť bolí zub a nič od bolesti mi nezaberá:( mám v ňom dieru je to zanedbaný zub no doteraz som s nim nemala žiadne problémy a zrazu ma začal neznesitelne bolet..nemam ho opuchnuty,nemam tam ani hnisavý váčok..hrozne sa bojim co mi s nim spravia,bojim sa bolesti:( nevie niekto aky postup by to malo kebyze idem na pohotovost?

niki63

Ahoj. Nič ti nezaberá skús si dať paralen 500 a ľadový obklad alebo zamrznuté kvasnice na líce, (zub), (na tú stranu kde ťa to bolí). A nechaj si to tam 5-7 min. Päť až sedem minút. A ak to neprejde tak choď k zubárovi. Veľa šťastia a ahoj.

Fufulka

v pohode,len choď pekne k zubárovi, ja som mala tento problém predminulý týžden, odhodlala som sa ísť k zubárovi a ten mi to trošku prevrtal (zväščil dieru) a dal mi tam arzénovú vložku na preliečenie, teraz v pondelok mi ju vybral a zabloboval to a hotovo - zub nebolí a konečne môžem na tej strane jesť, nakoľko som tam mala dieru už vyše roka, tiež som sa bála ísť k zubárovi :-) nič to nieje a hlavne som tam nebola dlhšie než 10 min.

rew

zuzuli> strasne ta to boli ale nejdes na pohotovost lebo sa bojis bolesti? trosku paradox, nezda sa ti? ;) inak.. ak mozes ist cez den, asi by som nesla na pohotovost ale rovno k svojmu zubarovi

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

strašne ma bolí zub a bojím sa pohotovosti - Fórum - ZDRAVIE.sk