co to je, ako to mam zastavit?

Príspevok v téme: co to je, ako to mam zastavit?
katusa222

objavili si mi pri na tvari 2 vyrazky (obidve pri usiach). nic zvlastne, ale po niekolkych dnoch zacali hnisat a rozsirovat sa. nikdy predtym som toto nemala. ano moja plet nebola vzdy perfketna, ale nikdy nie hnis. vcera som si na to zacala prikladat slanu vodu a zeleny caj. trosicka to pomohlo, ale stale to nie je vysusene - zacina sa tam tvorit chrasta, ale okolo je stale hnis a mam pocit, ze sa to rozsiruje. nemam potuchy, z coho to mohlo vzniknut - plet si cistim kazde rano a vecer, nejedla som ani nerobila nic nezvycajne, nie som v strese. co je na toto najlepsie? ako to mam vysusit a zahojit? poradte prosiiiim

aaandy

ja by som začala prečisťovať si telo lebo tým že ho máš prekyselený sa vytvárajú všetky možné choroby.My celá rodina berieme hubu reishi a je nám super.napíš mi a pošlem ti podrobnosti andreafuleova@azet.sk

katusa222

uz viem co to je - mokvajuci ekzem. natieram si to alpou a pomalicky sa to vysusa, na druhej strane sa to aj trocha rozsiruje. vyzera to hrozne, meni sa to, neviem ci zlepsuje. viem, ze by som mala ist ku koznemu lekarovi, ale som v zahranici, zajtra cestujem domov...nejake rady ako to dovtedy mozem trocha eliminovat domacou liecbou?

kudrlinka

a moze to byt aj prenosne... Moja kamoska tiez nieco take mala, a bola s tym az na marodke... Takze vlastny uterak to musi istit