Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chora uz skoro 2 mesiace...

Príspevok v téme: chora uz skoro 2 mesiace...
katuska12

ahoj, uz 1,5 mesiaca sa necitim dobre. pobolieva ma na hrudi (vedla hrudnej kosti a pod klucnou kostou pri ramene), obcas sa mi objavi palenie za hrudnou kostou a v hrtane. neustale sa citim polochora...uz som zufala, nic nepomaha - kvapky na kasel, paralen, vitaminy, echinacea, sirupy.. Pred 2 tyzdnami sa mi to "prevalilo" naplno aj bolestami v hrdle, ATB ma ako tak preliecili. ale bolesti a pichanie na hrudi ostali a skrabanie na slizniciach tiez. som strasne uvanena, bez chuti do zivota... vzdy sa mi to zhorsi pri sebemensej namahe, strese alebo kratkom pobyte v zafajcenom prostredi... uz neviem, co s tym...nemate niekto podobne skusenosti, poholo vam nieco? alergie nemam

NeZnAmA12365

Ja som chorá pomaly 3 mesiace mala som antibiotika 4krát. A ešte som stále chorá.
pomôže mi niekto som zufala :-(

katuska12

ahoj dakujem za podporu :) u obvodacky som uz bola 3x, to uz nema vyznam, ta na mne len skusa rozne lieky, ATB a nic. zajtra idem na krcne tiez uz niekolky krat za poslednu dobu, tak uvidim. je pravda ze stresy v praci su obrovske, mozno preto sa mi to stale vracia.

lekar???

Ahoj, uvadzas tu pestru paletu priznakov, avsak takto na fore sa Ti neda tak lahko poradit. Pises, ze si uz pozila rozne pripravky na imunitu, ale aj tak nepomohlo, tak to asi nebude problem imunity, ale skor tym, ze si v strese a potom vnimas tragickejsie svoje zdravotne problemy.
Mozno mas palenie zahy, mozno mas v chrbtici zaseknuty nerv a tak ta boli pri hrudneh kosti... Moznosti je vela.
Najlepsie by bolo zajst k lekarovi a ten ti uz poradi a posunie pripadne na dalsie vysetrenia. len tak sa vyliecis. drzim palce..:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chora uz skoro 2 mesiace... - Fórum - ZDRAVIE.sk