Kompresívna terapia - pančuchy nedržia

natašaiX

Ano obvod stehna mi namerali 80.Krabička je zelená. Údaje, ktoré nachádzam na krabici: maxis mass, G00149 Na krabici nie je vyznačená iná veľkosť. Na pančuch vo vnútri Mass Tailor-made KT.II. CCL II./KKL 2. Ináč mi veľmi dobre držia nohy, nebolia, len padajú.Dakujem

silviklh

obvod tvojich stehien je 80 cm,dobre som to pochopila? a mas to maxis brillant,maxis micro,alebo ktore?alebo farba krabicky :-)
a este-ake ti dali cislo??to je na krabicke

natašaiX

Resp. prosim Ťa mohla by si mi poradiť nejaké kvalitné pančuchy, ktoré sú vhodné i pre silnejšie nohy. Niekedy mám pocit, že nespravím ani krok, bojím sa operácie. Pančuchy mi predpísali prvýkrát a zdá sa mi, že by sa v nich fantasticky chodilo, až na to, že ich mám za chvíľu na kolenách a ešte viac tlačia na žily

silviklh

tak ti to museli odmerat dako zle.ja ked zmeriam,nikomu nepadaju :-) maxima?nemyslis maxis? maxima teda nepoznam,ak to je maxis...ale aj ja osobne,co mam stehenne,nepamadaju mi vobec..nedje o to,ze mas sirsie stehna-to je jedno,ake mas...velkosti sa vzdy urcuju podlka takej tabulky..neviem,ak oti to merali..povedz mi,ake mas obvod stehna trosku pod zadkom a tu znacku stehennych pancuch prosim ta

natašaiX

Ahoj. Brali mi mieru z pravej i z ľavej nohy - odmeriavali na viacerych miestach obvod i dlžku. Možno mi padajú preto, že mám širšie stehná. Je to značka maxima, preprala som i vo vlažnej vode, lebo ma svrbela pokožka. Ked si ich natiahnem dobre sa mi v nich chodí /mám poškodený vonkajší žilový systém, chlopne a opúchajú mi nohy/, ale po prejedení i kratšej vzdialenosti ich mám na kolene.

silviklh

ahoj,ja robim v zdravotných potrebach,tak mam s tym skusenosti..mozem sa ta spytat,merali ta,pred tym,nez ti ich dali??