JE TO NORMALNE?

zazie2112

anorexia nie je o BMI, okrem toho ked jez takto, je to len otazka casu kedy budes pekne podvahove BMI jak sa na anorekticku patri. Vyhladaj pomoc, mas problem.

kyblik

mozem sa vas nieco spytat? aj vy ste sa zacali izolovat od ludi a od vsetkych akcii kde je jedlo? mam paniku z toho ze zase niekto si bude vsimat ako sa stravujem a tie blbe komentare a pohlady:( preto sa vyhybam akciam ktore mam velmi rada, ako to vy riesite? obrnujete sa voci tomu s postojom "no a co" tam a idete alebo ste tomu podlahli?

mary33

je to tak neblbni a jec vsetko na co mas chut ja som tym presla da sa chudnut aj normalne ja som mala 100 kil a za 4 mesiace som schudla 42 to neni normalne ale lekar mi povedal ze to chudnutie ovplyvnuje aj moju plodnost tak sa zamysli co chces

lera

nie je to normalne, a ak tou anorektickou uz nie si, tak si urcite na najlepsej ceste do toho pekla, tak sa prosim ta zastav, kym je cas,vyhladaj pomoc, aj ked sa ti to mozno zda prehnane...nie je to prehnane...

makra

anorektickou v podstate mozes byt, aj s vyssim BMI, je to porucha prijimania potravy........a s tym jedlom neblbni, lebo zle skoncis