Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aktivačný príspevok z úradu práce

Príspevok v téme: aktivačný príspevok z úradu práce
eleanor023

Chcela by som sa spytat, som od maja tohto roku evidovana na urade ako uchazdac o zamestnanie, od 1.1.2011 mam podpisanu zmluvu...cize uz budem zamestnana..pocula som, ze aktivacny dostane uchadzac ako nejaku motivaciu, ze si najde sam pracu.
Myslite, ze mam narok na tento prispevok? Bola som poberatelkou davky v hmotnej nudzi od augusta - vtedy som dovrsila 25 rokov..
Dakujem za odpoved...mam v tom chaos, kazdy mi vravi ine a podla toho zakona tomu moc nerozumiem

Lacka

Dobrý deň,
2 roky som bol nezamestnaný, vedený na ÚP, poberal som príspevok, potom rok aj pol dávku v hmotnej núdzi. Teraz som našiel zamestnanie v zahraničí, a z ÚP ma vyradili na vlastnú žiadosť. Otázka: Mám nárok na príspevok..??, nakoľko som našiel prácu sám? Teraz som dopočul,že kto nájde sám zamestnanie, má nárok na takýto príspevok. Ďakujem za odpoveď. Ladislava

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aktivačný príspevok z úradu práce - Fórum - ZDRAVIE.sk