Ako to dokážete?

Príspevok v téme: Ako to dokážete?
proserpina

Baby, ako to robíte, že dokážete odolať jedlu? Mojím vzorom sú všetky anorektičky, rada by som bola jednou z vás, ale neviem ako si odoprieť jedlo...Kedysli som mala oveľa silnejšiu vôľu, dokázala som za mesiac zhodiť aj 10 kíl ale odkedy nechodím do školy, teda nechodím moc medzi ľudí, tak to ide dole vodou. Za každú porciu čo prehltnem mám výčitky a musím sa dáko potrestať. Už som skúšala aj jazyk a ústa páliť cigaretami, prepichovať či škriabať ale nemalo to veľký efekt.
Máte nejaké tipy alebo rady ako prestať jesť? (nemyslím zdravé chudnutie, hlavne nech je rýchle)

BubbleKate

Možno mi nebudeš veriť ale aj mojím snom bolo mať 45 kg :) prišlo mi to tak ..že ked toľko budem vážiť budem aj chudá..a myslela som že 45 kg je už dosť že už viac nebudem chcieť chudnuť..a pozri sen som si splnila ale mám už 44..niekedy 43,5..raz sa do toho namočíš a nejde von..je to blúdny kruh..to rezanie a atd..rozumiem..nerobila som to..ale chápem to..ja mám chuť to robiť ked toho zjem viac ako som chcela..:/..

slimka II

tak potom ti dam radu,co ti pomoze najrychlesie-odstrel sa!naco sa roky tyrat hladom a pak chcipnut nad podvyzivu,ved to je masochizmus,radsej to ukonci hned!boze moj,dufam,ze ak raz budem mat dceru,nevyrastie z nej takato plytka p..a!mysli aj na svojich rodicov,blbka!

proserpina

vy si myslíte že ja som to neskúšala zdravo? Roky sa mi to nedarí a som z toho frustrovaná. Môj život pre mňa nemá cenu, teda ani zdravie. A viem veľmi dobre čo to je mať anorexiu aj bulímiu, bola som v tom ale nie ešte tak intenzívne a ked mi na to prišli liečili ma...Viem že nikdy nebudem spokojná so sebou, ale chcem vidieť to číslo 45 na váhe ako kedysi. V mojom živote nie je nič, čo by som mala pod kontrolou, preto chcem mať kontrolu aspoň nad jedlom. Radšej umrieť na podvýživu ako žiť s obezitou a komplexami zo seba.
Toľko k tomu dodám, a je zbytočné písať mi riziká, ja o nich viem a je mi to jedno.
Deniska, ďakujem ti za podporu, mám ťa rada.

normalna 29

no vies ladyopium,ja som v 17 tiez mala 85kg pri 168cm,schudla som 30 kg...ale za takmer 2 roky,cvicenim,zdravou stravou a verim,ze mi to zo zdravotneho hladiska pomohlo.no v pripade slecny je ta nadvaha zdravsia ako anorexia!!!+ja si tych 55kg drzim uz roky,ale to co vychudnete anorexiou sa bud to musi vratit nazad abo umriete!tam nie je ina cesta!!!navyse vam to neskutocne ubera na krase a mladosti a je to ireverzibilny proces!uz nikdy nebudes pekne mlade svieze dievca,bo ta dlhodoba absencia vitaminov devastuje tvoje telo,plet,zuby...pracujem v zdravotnictve,nie praimo s ppp,ale som tym dievcatam pomerne blizko a viem,ze bud to dostanes rozum alebo si skoncila.

LadyOpium

proserpina je moja najlepšia kamoška a ona naozaj má dôvod chudnúť lebo má 90kíl tak podlamna taká váha už ani z lekárskeho hladiska neni zdravá takže neposudzujte ludí že každý je anorektik možon myslou je ale telom ete nevyzerá a no a čo ak sa píli ja sa režem a čo naša vec naše životy my si ich dojebeme

sweater

ta proseblina bude urcite mladucka a konkretne u nej plati ze aj hlupucka, ona nechape co tu pise, snad sa jej taku kravinu nepodari spravit a raz rozum dostane, teda aspon sa to tak hovori...

BubbleKate

Nechápem kto by chcel do toho spadnúť..nepoviem ostať v tom stave ale spadnúť doňho?..má to viac rizík ako si len môžeš myslieť..odídu ti obličky,zosivie ti pokožka,vypadajú zuby,polámu nechty,vypadajú vlasy,budeš mladá a orgány v tele budeš mať ako 30 ročná...zmizne ti menštruácia..tým väčšia pravdepodobnosť na neplodnosť..myslíš si že je to všetko sranda...??..koľké z nás by sa z toho chceli dostať ale jednoducho to už nejde..lebo je to z časti závislosť..je to ťažšie ako si myslíš a ty len tak napíšeš že chceš do toho spadnúť...prepáč ale mne to príde trochu choré..:/..

fasta

DO RITI DIEVCATA VED SI TO UVEDOMTE! JA VAS CHAPEM AKE SU TO PRE VAS MUKY ALE SI UVEDOMTE ZE JEDLO A VODU K ZIVOTU POTREBUJETE! CO JE NA TOM ZE BY STE VAZILY AJ 100 KG? NO A CO? AK VAS NIEKTO LUBI TAK MU NA TOM NEZALEZI NEPOZERAJTE NA LADY GAGU AJ NA TIE SMRADY Z TV! VY STE TVORCOM SVOJHO ZIVOTA!