Plastika nosa , mám 16r :D

Larelay

ahoj , myslím že sa dá všetko :) ja mám 15 pred mesiacom som si dala spraviť uši, lebo mi odstávali. Síce len trochu ,ale vadilo mi to. Keďže chirurg je rodinný známy, napísal to na poisťovňu . Oni si nájdu nejaké ''definovanie poškodenia ''keď chcú :) Niekedy stačí doniesť papier od psychologa že máš z toho traumu a depky a bla bla blla a je to.

Larelay

ahoj , myslím že sa dá všetko :) ja mám 15 pred mesiacom som si dala spraviť uši, lebo mi odstávali. Síce len trochu ,ale vadilo mi to. Keďže chirurg je rodinný známy, napísal to na poisťovňu . Oni si nájdu nejaké ''definovanie poškodenia ''keď chcú :) Niekedy stačí doniesť papier od psychologa že máš z toho traumu a depky a bla bla blla a je to.

Majka878

Na operáciu nosa vam nikto nebrani isť ale potom neplačte ak budete mať po operácii každu nosnu dierku inu,nos do strany alebo hrbolaty a chirurg vam povie že je to dobre a nikto si to nevšimne. To oni zvyknu nato su experti vo vyhovorkach

george303

Dobra truba ... sa pozri ake nosy maju niektore celebrity .... Nechapem ludi ktory si nechaju dobrovolne polamat nos ....

naťuška

chcela by som sa spýtať ci plastiku usi hradi poistovňa ked mám už 18 .. alebo čii mi pomoze to potvrdenie od psychologa

alicaakkk

ták , aj mna by to zaujímala , lebo tiež som počula , že niekto to ma zadarmo ( nemyslím tych u ktorych je to vazne )

jankaaaaaaa

zakrok preplati poistovna jedine v priapde ak sa jedna o zdravie ohrozujuci stav nosa, alebo ak je nutne urobi operaciu kvoli urazu alebo inym zdravotnym problemom. ak chces operaciu kvoli tomu ze sa ti nepaci ako vyzera tvoj nos, tak to si budes musiet zaplatit sama .