Schudol niekto 10kg?alebo 20kg?

Príspevok v téme: Schudol niekto 10kg?alebo 20kg?
Majushinqa33

Podarilo sa to uz niekomu?ja som pribrala tolko a chcela by som naspat schudnut,len sa mi vobec nedari nemam motivaciu,´pretoze som sama,ale kvoli sebe samej by som mohla,a hlavne kvoli peknemu obleceniu a zdraviu mam vela volneho casu a neviem co s nim,za kazdu radu budem velmi vdacna,chcela by som sa toho tuku strasne zbavit viem co by mi pomohla zapisat sa o tanecnej napr.lenze ja to vzdy odkladam a neurobim to hned v januari ked bude skola planujem ale dovtedy mam volno a vobec neviem sa prinutit cvicit doma vonku v posilke behat lyzovat samej sa mi nechce nuda uz len pozeram kolko je hodin aby som bola doma

Majushinqa83

jA MAM 15KG NADVAHU TAK NEVIEM CI SA NEJDEM PRIHLASIT DO REDUKCNEHO CENTRA ZA MESIAC SCHUDNES CCA 4KG A STOJI TO 43E,VIEM ZE SA DA SCHUDNUT AJ LACNEJSIE ALE TOTO JE CVICENIE S TRENERKOU A JA NEMAM ZIADNU MOTIVACIU TAK BY TO BOLO FAJN.KED BUDEM CHUDA CHCEM KONECNE ZACAT TANCOVAT A PRAVIDELNE SA HYBAT ALE TAKTO SA HANBIM JAK DELO

veronickaaa

no mne sa podarilo tiez schudnut cez 15 kil do 4-5 mesiacov...ale to bolo tym, ze som bola obezna a radikalne zmenila jedalnicek a zacala sa hybat...pokial mas nejakych 60 kil,tak to tak lahko uz nepojde...chapes, co chcem povedat,
ale pokial budes zo seba vydavat viac ako prijimas, tak to pojde dole urcite:) drzim palce

aja05

ja som prvych 10kg schudla za 1 mesiac potom dalsich 20 za 4 mesiac a dalsie cca 3 tie uz isli pomalsie... no a zdrava strava, pohyb nic ine :)))