Zelený čaj

babenka

aj ja som milovala taky teply od sukromnika rovno z pece a natrety masielkom.mnam. odvykla som si,hoci mi to odporucila lekarka,kvoli nejakym problemom,ale dalo sa to.z chleba sa,moj nazor,najviac pribera. aj sladkosti som nejedla 2 roky nicoveho nic,len sladke ovocie.raz nasi urobili palacinky a ja som prisla domov a ked som ich videla-wauuuu,po dlhom case!! vzala som jednu,zahryzla a ked som zacitila cukor,tak som bezala a vypluvala do kosa. vazne som si tak odvykla,ze ani neviem,ci to bolo zdrave :-)
teraz ich jem normalne,ale nepriberam...hoci normalne je u mna dost poriedko.kazdy den musim mat nejaku sladkost,ale uz nie 3x do dna. a masom som nejedla tiez 2 roky ziadne,ani ryby,ale uz ho jem. oddelenou stravou som vela schudla a tiez mala tolko energie,ze nechapem. ona,ked sa prestane dodrziavat, tak niekto priberie,ja som nepribrala,ale uz sa potom tazko na nu znovu nabieha...s mojej skusenosti a kamaratok.

Adulka

a ked nemáš rada čaj cez cukru, daj si trosku medu, med je zdravý. ale ten zeleny mi chutil bez ničoho.. fakt ale neviem, či vam bude chutiť, mne chuti.

ivka2

babenka: no ja som si povedala ze nebudem jest chlieb, lebo som od neho zavisla max. pol kuska na den, a nebudem jest sladke ani cukrit caj, no mäska sa ja nevzdam:)

babenka

ivka,neboj, odnaucis sa aj od cukru,len to chce trochu pevnej vôli a premahat sa nejaky ten dnik. je som sladila tak,ze to nikto po mne nemohol vypit. vzdy ma doma kritizovali,ze nemam sladit cely hrniec caju ale len svoj pohar. bolo to ako cukor zaliaty cajom.potom som si povedala,ze sa musim odnaucit..hruza pomysliet..a zacala som natvrdo horkym. neuveris,islo ten odpor v ustach,ale po tyzdni ci dvoch som si tak zvykla,ze ked mi niekto hoci malinko nasladil caj, tak som utekala vyplut co som mala v ustach. cukor mi tam vadil. neboj,stravovanie je o zvyku.ak chces zmenit zivotospravu,tak takych uprav budes mozno robit viac. ja som prestala chlieb,kedysi aj maso, mala som oddelenu stravu a surovu. velmi mi to pomohlo a citila som sa lepsie. skus a nedaj sa odradit,ze ti to bude zo zaciatku neprijemne.zvyknes si a neprijemny ti zacne byt sladeny caj. mozes si varit aj bylinkove,ak mas doma.tie maju lepsiu chut aj ked su bez cukru.

Adulka

ja som taký čaj nevidela v žiadnom tescu ani nikde, tam sú len tie fuj sackove. objavila som ho len v lekárni. možno ti nebude chutiť, no mne hrozne chutil a to som sa čudovala, lebo tiež zelene čaje mi nejak predtým nechutili. len momentálne ho nemajú v lekárni ani u nás, ale ked ho dostanú, určite si ho kúpim. nieje drahý asi 47 korún. a je ho dost, na krabicke je napísané BABIČKINA ČAJOVŇA.

ivka2

ale vies, ja nemam rada caj bez cukru a citrona a najradsej mam tie ,,zbrndy,, ako je ovocny caj s 2lyzickami cukru a s citronom:)))ostatne caje mi nechutia...ale som sa premohla a vypila som ho...