Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vytrhane chlpky

Príspevok v téme: Vytrhane chlpky
w3r0n1ka

ahojte chcem sa spytat preco, napr ked si vytrhavam obocie.A znovu mi narastie ten chlpok a znovu ho vytrhnem jeho korienok nie je uz taka biela cibulka alebo ako to povedat, ale cierny, iny?

Dalej co sa tyka ochlpenia, mam s tym celkovo problem mam pocit ze ho mam az moc. nad hornou perou,na bruchu,na chrbte, na rukach aj nohach..citim sa ako taka opica:/:D zda sa mi aj ze v rozkroku ho mam az moc..a vadi mi to lebo niektorym ludom napriklad pomaha depilacia (ruk) ale mne to vobec nijako nezredukovalo tie chlpy ani nezmenili hustotu ani nie su tensie a to iste aj po dvoch laserovych sedeniach...mam 16 rokov ale hrozne ma to stve.

Inner

Vytrhavanim sa oslabuje korienok chlpka, preto je potom cierny :-). Co sa tyka nadmerneho ochlpnia - skus ist na vysetrenie u endokrinologa. S najvacsou pravdepodobnostou ti na to nasadia hormonalnu antikoncepciu. MOzes to riesit aj s gynekologom, kde ta aj asi posle endokrinolog. Moze ist aj o zdravotny problem, nielen esteticky. Si vsak este v puberte, ked dospejes, je mozne, ze ochlpenie sa ti zmierni.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vytrhane chlpky - Fórum - ZDRAVIE.sk