Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vybrali mi krčné mandle

Príspevok v téme: Vybrali mi krčné mandle
Domca20

Ahojte,chcem sa spýtať či už niekomu z vás vyberali krčné mandle a čo vám dali od bolesti????Ja mán novalgin ale mam pocit že mi vôbec nezaberá..Ešte som sa chcela spýtať že po koľkých dňoch ste sa už normálne sprchovali a umývali si vlasy,lebo mne povedali že sa mám vyhýbať horúcej vode.A koľko dní vás to bolelo???ďakujem.

krcnemandle

Mne vyberali a bol to horor! Krvy za pol vedra a potom vyse tyzdna strasne bolesti a nezabralo nic :( v noci to bolo najhorsie. vyplachovanie ladovou vodou a chladenie trochu pomohlo a Algifen neo kvapky, nemusia byt tramalove tie neodporucam je to svinstvo. Tie algifen zaberu ale len na 4 hod treba to par dni pretrpiet.

Asik

Velmi dobre zaberaju po vybere krcnych mandli od bolesti kvapky tramal, len neradi ich lekari predpisuju nakolko su navykove predsa su to opiaty.Ja som mala neskutocne bolesti cca 2-3 tyzdne schudla som vtedy 14 kil co som nemohla ani vlastnu slinu prehltnut.Za den som dokazala zjest jeden pribinacik a 2 salky vlazneho cierneho caju bez cukru.Tu bolest neprajem nikomu az usi ma boleli kedze to je jeden nerv.Drzim ti palce treba len vydrzat kazdym dnom bude o malinko lepsie.

Lolaa4

Ahojte...som tyzden po zakroku vybratich krcnych mandli a jednej nosnej..
Ta bolest je neskutočna...ako keby som tam mala žiletky...
Nemozem ani prelignut slinu..ani len otvorit usta,strasne to stipe..na jazyku sa mi urobila ako keby vyražka,,po akom case ta bolest prejde ..lieky mi malo co zaberaju..pri infuziach to bolo lepšie ..

Lolaa4

Ahojte...som tyzden po zakroku vybratich krcnych mandli a jednej nosnej..
Ta bolest je neskutočna...ako keby som tam mala žiletky...
Nemozem ani prelignut slinu..ani len otvorit usta,strasne to stipe..na jazyku sa mi urobila ako keby vyražka,,po akom case ta bolest prejde ..lieky mi malo co zaberaju..pri infuziach to bolo lepšie ..

Sandra...

Dobry den mne vybrali krcne mandle 20.6. 2016 v celkovej anesteze. Lezala som 1 den v nemocnici a pustili ma domov. Od vtedy mam silne bolesti. Proti bolesti mi dali Flector rapid. Ked si ho dam tak je to celkom v pohode. Ako nahle ubehne 5 hodin po uzivani flectoru liek prestane ucinkovat a prichadzaju bolesti. Takze si musim dat hned dalsi flector. Bez lieky by som neprhltla ani slinu. Som 3 den po operacii a je to stale horsie . V noci vobec nespim zacali sa mi robit v hrdle velke huste zlte hlieny z ktorych sa neustale dusim a musim ich vypluvat! Bolia ma z toho usi zuby a cele hrdlo. Som vycerpana a nemam chut nic jest. Prosim vas mal niekto s tymto skusenosti ? Z coho sa to prosim vas tvori ? Mozno sa mi cisti hrdlo zo zapalu ? Vazne neviem co s tym ani ze kedy to prejde ? DAKUJEM VELMI PEKNE ZA RADU :-)

janka666

mne dobre zabrali čípky Algifen..veľmi dobre. , žiadna bolesť...tonzily sa hoja dovtedy, kým sa tam tvoria "pleny"..to je najhoršie obdobie, ale to pominie, hrdlo sa vyčistí a bude fajn...

Lostriss

Ahoj Domca, mne vyberali krcne mandle asi pred 2 rokmi, mala som lokalnu anestezu, ziadne bolesti nic, mala som predsa vsebe aj naladovku, tak mi bolo skor do smiechu po cely zakrok:)Delphia ma pravdu co sa tyka celkovej anestezy je to zbytocne. Mozem povedat ze o ziadnom nesprchovani mi nikto nic nehovoril, vsetko som robila normalne , len tak sa ti to nemoze rozkrvacat, pluscim viac dni od zakroku ,ty mmensia sanca poranenia, od bolesti som mala Flector rapid, zabral za 15 minut a potom ziadne bolesti . Bez neho by som to bolo peklo. Vela stastia v uzdravenie, zachvilu ani nebudes vediet ze nejake mandle boli.

hmmmmmmmmmm

no, ja som mala od bolesti tramal,co je silnejsie analgetikum ako novalgin a tiez som mala pocit ,ze nezaberal.mna boleli hrozne usi.a samozrejme prehltanie.bolesti sm mala okolo 7-10 dni, kym sa to nezacalo hojit,ale hojilo sa to dlho!tu teplu vodu neodporucaju lebo teplo vo vseobecnosti zvysuje krvacanie.a takisto nejaka manipulacia a natacanie krkom asi teraz neprospeje.mne sa zda ze to nedoporucuju vyplachovat cajmi, je tam zvysene riziko infekcie,mozno zriedeny florsalmin alebo stopangin ,ale ten by som asi zriedila, nak by stipal.tu hlavu, ked uz mas pocit ze sa to hoji, a nemalo by sa spustit krvacanie.

barbinka

Presne viem o čom hovoríš, ja som mala najväčšie bolesti na piaty deň, ale najviac uši ma boleli. To sa odlupujú z hrdla povlaky, preto ťa to bolí, to znamená, že sa ti to lieči. neboj do troch dní bude už super. Skús si preplachovať ústa repíkovým čajom, mne to pomohlo veľmi, rýchlejšie sa to zahojilo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vybrali mi krčné mandle - Fórum - ZDRAVIE.sk