Je priatel žgrloš ?

Príspevok v téme: Je priatel žgrloš ?
animka

Sme spolu 3 mesiace, zo zaciatku vztahu mi kupoval same drahe cokoladky co ja lubim dokonca raz aj nahrdelnik a tak som sa citila blbo a obcas som navrhla ze ked sedime von ze zaplatim aj ja.Najprv nechcel no potom mu to zrazu uz nevadilo.Vzdy sme isli tak priblizne na polovicu,on kupil listky do kina ja som platila jedlo.A zjavne si na to zvykol natolko ze ked som mala narodniny rano zavolal ci ma objednat stol v restike co mam rada,tak som sa potesila ze mi chce urobit radost a zobere ma sa napapat a posediet.po tom nasom striedani som bola na rade s platenim ja ale tak ani nahodou som neratala s tym ze mam platit,ani len penazenku som nevytiahla.A on sa pri kase spytal ze kto plati? tak som nahodila ze mozem ja...a on ze dobre tak dnes plat ty ! pritom to nebol horibilny ucet, nejakych blbych 10 eur a on nie je clovek co by sa mal financne zle.Nejde mi o peniaze no zacala som si to podrobne po tomto vsimat , snazim sa precitat jeho vlastnosti.Spatne som si uvedomila rozne situacie : napriklad nikdy nenosi v penazenke viac ako 5 eur,vecne hladame automat aby si vybral peniaze,kolkokrat to skonci tak ze nenajdeme a platim ja ...alebo sme boli v metre a on zas nemal karticku cize nakup pre jeho rodicov som platila ja ze sak mi vrati...bolo to 17 eur...na druhy den som spomenula nakupovanie v metre , on si spomenul ze jooj sak ja ti musim vratit ale zase samozrejme nemal dost so sebou,nasledne dalsi den sme sli sadnut a platil onkede ja som si schvalne nevzala peniaze a mne povedal ze tu moju cast z uctu ( 5 eur) si mam odratat z toho 17 euroveho dlhu...a tym tema hasla a nikdy tie peniaze nevratil...
Dalsia situacia bola na vianocnych trhoch, pacil sa mi tam jeden prsten bižu za 7 eur ale na prv raz som si ho nekupila a on mi potom s tym pilil usi ze sak bol pekny, a ze sa mi hodil a ze by sme ho mali ist kupit atd. tak som si povedala ze ok ked mi ho tolko nuka asi mi ho chce kupit,sli sme tam a on nic,stal jak kol v plote,tak som si ho kupila sama, no co ma dojalo o mesiac si vsimol ze ho nemam na ruke...prisla otazka ze preco ho nenosim,tak som povedala ze preco by som mala a on ze lebo sme ho kupovali spolu a ja ze : ja som si ho kupila sama nemam ho od teba tak ho nosim kedy ja chcem a on ze to ti mam prstene kupovat ? ...tak som sucho poznamenala ze nemusi...
Dalsia super situacia : nechcela som ist jedno poobedie von lebo som mala vela ucenia,tak som navrhla ze dobre ale len hava vyvencit,no ked osm vysla preddom tak ma presvedcil ze sadneme aspon na kavu do blizkej restiky. nechala som sa presvedcit ale kedze som ratala s vencenim nemala som nic pri sebe.ked sa malo ist platit ( 8 eur) tak on tak na mna kukol lebo som podla "fiktivneho ratania " mala byt na rade a vravim mu ze no ja tu peniaze nemam a on ze dokelu ja mam len 5 eur...potom nastastie nasiel gastrac..ale dokelu naco vola frajerku sadnut ked nema so sebou peniaze...
Cele to nechapem , k jeho povahe mi to vobec nejde ako mi stale vravi ako ma miluje a ze by pre mna vsetko urobil a potom sa takto sprava...Co som sa zatial aj kamaratov chlapov pytala kazdy mi vravel ze ked vola babu von je automaticky vzdy ona pozvana a je uz len na nej ci sa rozhodne sem tam zaplatit alebo nie...Keby bol chudak bez penazi nic nepoviem ale myslim ze si zije nadstandardne...uz neviem ci to len ja tak vidim alebo kde je problem...poradte

xy:)

ano.. ved to je to.. proste treba to brat to tak, ako to je, siel na chatu, som sama, beriem to ako fakt, buchnem si sampanske, kukam na ohnostoj.. nebrat to tragicky :) myslim, ze nabuduce ti to uz takym stylom neoznami, ked vie ako to dopadlo :D

animka

xy v podstate som sa hnevala len v ten Silvester,nemam nic proti tomu ze je s kamaratmi , len proste ten styl akym to oznamil ..a potom mi bolo smutno ze som tu sama,pozrela som von oknom a tam sused s frajerkou si pustali ohnostroj a obijmali sa..tak to este viac znasobilo ten pocit ze sa na mna vysral...

xy :)

animka, to, ze travil silvestra s jeho kamosmi je prirodzene, to akym sposobom ti to oznamil je dalsia vec. nie ste spolu ale tak dlho, aby si sa kvoli tomu musela hnevat. chces od neho pocut to svoje, ale to sa neda, on ti nebude rozpravat to, co ty chces :) ja by som z toho dramu nerobila.. cely problem je aj tak niekde inde. neviem, myslim si ze ked mu povies: "keby si ma skutocne lubil, tak by si nesiel s kamaratmi na chatu, ale ostal so mnou" nie je celkom ok, nemozes ho vytrhnut z jeho prirodzeneho prostredia, kde sa citi dobre iba preto, ze si ho stretla ty, je to sebecke. chlapi vnimaju lasku a zalubenost inac, ako si si zaiste vsimla. skus sa na to divat aj z jeho pohladu a uvidis, ze ta nebudu prepadat absurdne myslienky.. 3 mesiace je zatial naozaj malo, iba sa spoznavate.. vidim, ze ti kupil aj caj, aj kvety, tak je to zaujimave, chopil sa cinu.. hm :)

animka

uhlie jasne je to kazdeho vec kde stravi silvestra a s kym ale su ludia co myslia aj na inych a nielen na seba...ale tato charakterova crta ti asi velmi znama nie je....vola sa to ze niekto nie je egoista.
za zamyslenie stoji aj otazka naco ma clovek priatela, ked prave ked ho potrebuje tu nie je...

uhlie

No neviem, necital som tie vase romany, ze co mal, co musel a ako by si jeho velicenstva predstavovali Silvestra, ale myslim, ze vycitat niekomu, ze stravil Silvestra s priatelmi a nie s nou moze len clovek, ktory to naozaj nema v hlave v poriadku. To je predsa kazdeho osobna vec, ako stravi Silvestra. To , ze zostala doma sama a nemal ju kto zabavat a zbavovat nudy nie je predsa jeho chyba. O ostatno nema vyznam ani diskutovat. bo to je zase len kopa nezmyslov, vylevov a sebalutovania.

marlenka42

animka tak to som nevedela ze s tym Silvestrom to bolo takto , ze si ho dokonca aj prosila aby ste boli spolu a on naozaj dal nakoniec prednost kamaratom a Ty si bola sama ...hm toto by ma naoazaj dost nahnevalo presne by som reagovala ako Ty a potom ked si mu to vsetko povedala ako si sa citila tak ti povie ze keby sa to stane znova ze nevie co by spravil tak totto naozaj nie ...to naozaj by som si asi povedala ze mu za vela nestojim ked je takyto,,,no ja by som bola nahnevana asi este doteraz....to je cudne clovek ktory naozaj lubi sa takto nesprava ako on a este aj ked mal narodeniny, ved to by mal byt pre neho den ktory chce travit s clovekom ktoreho lubi, prepac animka ale jemu su asi naozaj prednejsi kamarati ako Ty , je to surove viem ze sa to tazko cita ale len pisem ako to pride mne z mojho pohladu na vec...takto by som sa nezachovala nikdy ,,,ved ako by mi bolo na Silvestra a na moje narodeniny keby sa zabavam s kamaratmi a clvoek ktoreho lubim a na ktorom mi zalezi je niekde daleko odomna a sam ja by som to nedokazala alebo keby sa to aj stane v tom momente kedy by mi zaplo by som aj neviem ako utekala za clovekom na ktorom mi najviac zalezi ,,,naozaj animka bud sa uvedomi teraz alebo az ked o teba pride ,,,,podla mna si velmi citlive a mudre dievca a tvojj priatel asi tak citlivy nie je ..
a s tym platenim na jeho narodeniny , nechaj to na neho ved on prisiel s navrhom ze ta chce pozvat na obed pozyva on, tak nie ze to zaplatis ty nebud ako malinka ,,,, to nie !ine by bolo keby mu chces spravit prekvapenie a na obed alebo veceru ho pozves ty, ale pozyva ta on tak nech zaplaati ,,,
Na Tvoje narodeniny stol rezervoval on, on prisiel z navrhom ze pojdete na obed tak je jasne ze aj vtedy mal platit on nie Ty platit by si mohla v tom pripade na tvoje narodeniny keby ho pozves ty,,Zlatko mam narodeniny ideme sa niekam spolu najest"pozyvam ta a nie on rezervuje stol, a potom ta to necha zaplatitt on nema zmyslel pre empatiu vobec sa nevie vcittit do teba ako to vnimas ty vsetko a to nehovorim len o plateni o vsetkom ....
neviem skutocne neviem animka ako Ti poradit, s tym delenim uctov ano aj ja som citliva pride mi to dost take tvrde povedat polovicke zaplat si svoju polovicu ale skutocne si vezmi ze ked to dokaze spravit on tak ,,,,tiez je to egoisticke z jeho strany ale jemu to pride asi prirodzene a ze to tak ma byt tak preco by si sa mala citit ty zle len takym sposobom som hovorila ze by si mu to mala dat pocitit ...naoazaj viem ze to nie je take jednoduche z tvojej sttrany ako to tu citas ale naoazaj to je jediny spoosob ako mu to dat najavo alebo dalej si len zabduat penazenku doma a vyhybat sa nakupom ,,,alebo pri nakupovani nech stoji pri pokladni caka na blocik z reg.pokladne a ty mu pritom nakladaj nakup do igelitky rob sa ze nic a nech si spokojne sam plati nie Ty...velmi rada by som Ti nejak pomohla ale animka asi to zostava na nom nech sa troskuuvedomi rychlo a nech to zmeni...a s tymi narodeninami aj s tym obedom naoazaj sa asi tomu schvalne vyhol na ten silvestrik po narodeninach uz je davno tak ho ani nenapadne ta niekam pozvat ved je uz po a na silvestra asi narodky oslavil s kamaratmi mozno poplatil tym, ved predsa kamosi su dolezitejsii co by povedali na to keby im na chatu nevezmem litre alkoholu ved oslavujem tak platim ja a draha pocka ved kamosi by sa mohli urazit a nahnevat ze dava prednost nejakej babe pred nimi ,,,, ved vies akí su chlapi ked su spolu , hraju sa na hrdinov a mozno aj ten tvoj sa chcel ukazat pred kamaratmi, nevies co je zatym , mozno sa bal reakcie kamaratov keby zistia ze nesiel na chatu kvoly svojej priatelke vies ake by to boli vysmechy a to by mu nedalo mozno aj preto tam siel mozno v skutocnosti by bol rad s tebou sam ale kamarati tiez veedia spravit svoje ,,,a hlavne taaka partia kamaratov ktorí nemaju praitelky a mozno len hlupo mu zavidia , nevies co vsetko moze byt za tym alebo naoazaj je len taky bezcitny a mylslel na spolocnost kamaratov a ako super im bude na chate a chcel byt s nimi ...animka je mi to luto ,,,mmozno sa zmeni , mozno to takto pojde este chvilku , mozno sa nezmeni, mozno ty si to uvedomis ci chces fungovat s takym chlapom co da predost kamaratom pred tebou , necha ta platit ucty v kaviarnach....a pod,a poveis si sama ze to nema vyznam ked si ta nevazi , urcite si pekna mlada baba, podla toho ako pises aj uvedomela, dobra(az velmi na to vsetko co mu tolerujes )tak urcite pride niekto druhy kto Ti da najavo ze pre neho znamenas viac ako banda kamaratov, ktory si nenecha od teba platit nakupy v obchode bude si ta vazit a da ti to patricne najavo ....a ptoom ten tvoj sa mozno spamata o aky poklad prisiel a aky bol hlupy ,,,potom moze plakat na ramenach kamaratov ktorych potreboval na Silvestra , na jeho narodniny a potom si to mozno vsetko uvedomi ,,,chyba animka nie je v tebe ale v nom ,,, neprajem aby ste sa rozisli ale ani teba to postupom casu bavit nebude a povies si raz dost pokial sa nezmeni ....toto nie je velka vec ale velke velke veci sa skladaju z malickostii a ked sa takteto buduu zbierat castejsei a castejsie tak ,,,, neboj mozno raz pride niekto kto naoazaj bude stat zato ,,,drzim palce a nechaj tomu priebeh ale urcite nejak najavo by si mu to mala dat ,,,drzzz sa animka ,,,a vy pracujete obaja ? aj on?alebo studujes ? a mozem sa spytat kolko ma rokov ? a ty ? hm prides mi dost uvedomela len som chcela ze kolko mas rokov ked mas nazory velmi podobne mne ...)tak peknu sobotu a drzz sa..)

animka

marlenka ved ja som mu uz pred silvestrom vravela ze tu nechcem byt sama...to som bola este taka mila a som ho prosila, on ze uz to ma zaplatene...no na silvestra mi to prislo tak hrozne luto a fakt som sa na neho nastvala,nebrala som mu telefony..az do dalsieho dna,potom sme si to nejak vysvetlili stale len fnukal ze co ma teraz urobit a ze on ma lubi,to omielal dookola lebo som spochybnila ze ako ma moze lubit ked sa na mna vykasle ked vie ze som sama..no ale tak vysvetlili sme si to,vravel ze vraj nevedel ze sa budem tak citi...ked som sa pytala ci by zmenil riesenie keby to vedel pred suilvestrom tak povedal ze nevie,takze ziadna slava ...no a tie narodeniny som mu tiez povedala ze sa mi to nepacilo,ze to kde sme aby som si aj ucet na narodeniny musela platit..vtedy na to nic nepovedal a potom pokracoval dalej v prisnom dohlade nad financiami,takze efekt to nemalo.,potom neviem ci z toho nechcel vykluckovat na jeho narodeniny , ktore mal na silvestra lebo mi pred nimi povedal este ked tu bol ze ma na narodeniny pozve na obed, pytam sa ze ci by som ho ja nemala pozvat ked on ma sviatok a on ze niee ze sak aj v skole to dieta co malo narodeniny nosilo cukriky.tak ale aj tak to nakoniec bolo bezpredmetne kedze nijaky obed nebol lebo samozrejme bol s kamaratmi na silvestra prec.Mne ale tento styl pride divny,ved predsa darcek ma dostat ten co oslavuje a nie ten druhy,ktovie ci to naozj tak berie alebo touto teoriou len chcel "zachranovat" tie moje spackane narodeniny.proste co ja poznam pary tak som sa s tym este nestretla tak mi je to cudne.
Ako ja som clovek co si teda povie co mysli,urcite mu nebudem robit nijake ustupky len to s tym platenim je taka delikatna tema a bojim sa ze by to poznacilo ten vztah uz uplne a vlieklo by sa to s nami dalej...a tak sa snazim to regulovat z pozadia ...ze si nevezmem ja penazenku alebo sa snazim to zariadit tak aby som pri nakupe ja ani nebola a podobne...uvidime ako to bude fungovat dalej...no to co navrhujes , ze by som sa mala spravat ako on to by som asi nevedela, proste mne to pride sproste egoisticky si zaplatit za seba ale ked bude treba skusim aj to.

marlenka42

animka/
nemyslim ze to je hned dovod na rozchod,nemusis ho posielat k vode za to , je vidno ze ho mas naoazaj velmi rada a pekne sa vyjadrujes o nom aj s jeho chybami ktore ma ...len naozaj to je dost smutne ze na Silvestra ked ste mohli byt spolu tak dal radsej prednost spolocnosti kamaratov, hm to by mi bolo naozaj luto nie je to bezny den ako iny v roku a ty si bola sama so psom a on s kamaraatmi...aj ked bolo mile od neho ze Ti povedal ze by bol rad keby ides snim , ale v kazdom pripade ked videl ze nakoniec budes sama doma , tak kamaratov mohol nechat nech si ho oslavia spolu a ten Silvester mal stravit s Tebou , viem ako si sa mohla asi citit, hm to by aj mne asi prekazalo ale vela chlapov je takych ktorí by sa zachovaali podobne , a uprednostnuju kamaratov pred nami...to ej smutne ,,,ale myslim ze by si mu to mala povedat bud otvorene alebo nejak naznacit, ze Ta to trapilo alebo sa to dostklo alebo opisat mu ako si sa citila v ten moment ...naozaaj tí chlapi si to neuvedomuju co maju pri sebe, mozno si to uvedomi tvoj priatel ked o teba pride ,,,, je to tak aj v reale to funguje tak ze clovek si vela veci uvedomi az ked o ne pride, tak to v zivote funguje , neuvedomujeme si co mame , nevazime si to az ked to stratime si v momente uvedomime o co sme prisli a co vsetko by sme dali za to aby sme to vratili spat ,,,to si mozno on uvedomi ked to mat nebude ....ale povedat by si mu to animka mala co ta trapi , nie sa rozchadzat hned ale povedat co ta trapi, a to s tym platenim , neviem vela chlapov si neuvedomi veci pokial im to na rovinu nepovieme , s tym platenim sama tiez neviem mala som situaciu a ked som mala uz slabu chvilu povedala som mu to tak jemnejsie som mu to vysvetlila ako mi to pride nie ze by som bola lakoma, alebo cakala od neho aby mi platil drahe vecere , obedy, posedenia v kaviarnach ale nieekedy mi to pride ako keby to uz zneuzival a ako by si ma nevazil.samozrejme ako kazdy chlap mozno to vzal ako urazku, bol nahnevany na to casom sa zabudlo na to.ale zacal sa spravat podla toho a trosku ho to nakoplo , necakala som od neho ze teraz bude platit vsetko, stale zakazdym ale trosku dat na javo ze si ma vazi a nie aby som si vo vztahu pripadala ako chlap ..trvalo mi velmi dlho pokial som mu to povedala , dovtedy som to riesila tiez tak ze som si povedala ze este dnes teda zaplatim....ale chlapi si na to tak zvyknu ,,,len animka jednoducho ked nevies ako zatial mu to nehovor priamo bud mu to nejak naznac alebo,,,, ale naoazjj sam si to bez toho aby si ho nakopla asi neuvedomi....lebo naoazaj si zvykne na to animka a to delenie uctov, alebo aby si mu robila nakup v obchode, stane sa ze si zabuunde penazenku ale keby ti to aspon normalne vratil a nie odpocitaval postupne ved to je hlupe ja to nechapem tych chlapov ,,,musis byt trosku tvrdsia v tomto aj ked ho lubis , skkus nieekedy spravit nieco podobne ako on ,alebo zacni sa tak spravat v tomto ci to pocitii a ci mu to nebude hlupe...s tymi narodeninami to by ma tiez dozralo neskutocne , a tam tiez je ukazka toho ako nema chlap bud chrbtovu kost alebo si zenu nevazi, animka na tvojom mieste by som mala pokazeny cely vecer a asi znechutnena zo vsetkeho aj z neho a zase chlpi si budu mylsiet ze nam ide o peniaze aj v tomto pripade ale to vobec nie je tak,,,,to je len nazorny priklad toho nevazenia toho akí su ....preco sa chlapi nepozeraju na veci trosku inak ? trosku viac nasimi ocami ????????????????? a tí co tu maju tie hlupe komentare tu sa nehovorilo o rovnopravnosti zien a muzov len sa rozoberala situcia vo vztahu dvoch ludi muz a zena kde chlap na zaciatku vztahu ked si chcce ziskat zenu si ju kupuje cokoladkami, a pozornostami a ked ju ma tak si veselo necha platit od nejjj a na znak toho ako si ju vazi , si spravi nakup za 17eur a potom jej posedenia pri kave odpocitava z toho to co je toto ? jaj animka ,,,preco to nerobis ty ? preco nie si taka ako on ? chodte spolu na kavu a ked platis ty polovicu si vypytaj od neho ucet cca 8eur zlatko daj 4eura to je zato co si vypil ty, len asi ty taka nie si lebo asi by som to nevedela ani ja spravit ale naoazaj mu len ukazat ake je to pridjemne alebot to rob takto aj ty alebo mu na rovinu povedz ,,Zlatko vies co mozme si kazdy zakazdym platit zvlast, pri plateni uctu si v napojovom aelbo jedalnom listku pozri cenu kolko platis ty a jednoducho poloz na stol sumu za tvoeje odpite alebo zjdenene a ostatne nech si zaplatii on ...tatko mu to daj najavo lebo naozaj animka, asi je tazke mu to narovinu povedat-...mozno takymto stylom sa po case dovtipi co robi,inak asi nie ...a v kazdom pripade rozchadzat sa snim nemusis to nie je dovod na rozchod ked ho naoazaj lubis co asi hej podla toho ako pises o nom , len mala by si ,,,lebo tak sa nakoniec naucii ze budete chodit von a uz ani tych 5eur si zo sebou nevezme a budes mat chlapa vedla seba co veselo necha platit vsetko za chvilku ,,,, a naoaazajj to sa neskonci a moze byt s vasho 3mesacneho vztahu aj 5rocny a mylsim ze by si nechcela fungovat takto dalsich 5rokov, jednoducho nejak mu musis dat najavo alebo nech pociti ako to je .... lebo si zvyknne na to ,,,,a takto to bude vzdy ,,,drzim palce animka nebojj nie si jedina mala si stastie na takeho ako dalsich x dievcat na svete drzime s tebou,a ten silvestrik tiez by som nenechala aj to by si mu nieekedy mala dat pocitit ked bude chciet byt s tebou alebo len tak vikendy ked caka ze budete spolu povedz ze uz mas plany s babami sa idete zabavit,,,ze by si bola velmi rada snim ale uz si sa im slubila ,,,nech vie ako to je ,,,naoazajj animka je to tazke, my sme zeny asi viac citlivejsie ako chlapi ale msuis byt trosku tvrda aj ty a dat mu to pocitit ako je a ukazat mu aj ked ho milujes, ze nie si zavisla na nom...alebo ze ho tak velmi milujes lebo si zacne byt istym vsetkym vo vztahu a bude sa podla toho aj tak spravat nieekdy ho trosku zneisti neboj sa , ze by ta opustil on on to nespravi ked ta naoazaj miluje len sa bude trosku viac o teba bat a ze by ta mohol stratit ,,,nebojj animka drzim palce nech vam to vydrzii a drahy nech to trosku zmenii ...a tie nazory a komentariky zo strany chlapov, ako citam dost sa vas to dotklo ...asi sme ttrrafili do cierneho ekd vas to tak rozzurilo a taka debatka komentare takeho typu sa tu spustili v plnom prude ...chlpi pozrite sa na to realne !!!!to je rovnopravnost medzi zenou a chlapom ????????ked zena ma platit muzovi nakupy za 17eur ked nema dost penazi ? tak ked nema penaize nech nechodi na nakupi , alebo aspon nech vrati toto nie je o rovnopravnostii to je aasi podla vas normalne? o rovnopravnosti zena chlap v spolocnosti nehovori ani to ze pri pozvani na veceru chlap zahlasi plat ty teraz si na rade ? Hmmm to teda ...rovnopravnost je ked zena ma platit chlapovi ???????? to ako rozmyslate..cudne zmyslanie a ked ste tak proti ,,,tak sa nezapajajte do komentarikov, ked vas to tak rozculuje najdite si ine temy kde sa moztete zapajat do komentikov .....
a este k tomu animka je so svojim priatelom 3mesiace , ked budete takyto aj nadaalej bude taky stale ,,,, a nehovori sa tu o 3rocnom vztahu, alebo o vztahu kde partneri ziju v spolocnej domacnosti to je o inom alebo ked hospodaria zo spolocnej kasy ale nie na zaciatku vztahu po 3mesiacoch...tak komentariky niektoreho typu ako plati muz zena spolu ked ziju v jednej domacnostii nie je o com...animka to uz budes brat inak ajj ja priii spolunazivani v jednej domacnosti s opacnym pohlavym budeme brat inak ale pokial je to takto tak je to nepripustne aspon podla mna , podla dalsich x bab aj podla daslich y chlapov , viem to vsetko z vlastnej skusenosti vo vztahoch , s rozrpavania kamaratiek, znamych a roobim v super kaviarnii a kazdy den to vidiim pred ocami pri uctovani,,, co Tí chlapi nieekedy dokazujete mali by ste sa uvedomit nie je animka jednina ,,,je vas vela takych ako jej praitel a sama to vidim kazdy den akí ste a spolu s kolegom sa chytame za hlavy a pozastavujeme nad tym akíí chlapi poniektoríí ste....pozvete babu na rande a veselo ju nechate zaplatit bud cely ucet alebo drink ktory vypila ,,,to co nieektorí stvarate pri platenii uctu ..hm...nenachazdam slov skutocne nie len ja sa nad tym pozastavujem ale aj z muzske naozory su podobne mojmu ,,,no trosku cudne ,,,, animka drz sa a nech vam to klape a drahy nech trosku sa uvedomi a bude to dobre nebojj ...)))

animka

xy moc nebolo kedy to overovat pretoze teraz som bola dva tyzdne chora,takze som z domu ani nos nevystrcila,navyse skuskove takze sme spolu len sem-tam...preco som stale s nim ? ...lebo sice na jednej strane robi debiliny ale zase potom urobi aj pekne veci...dnes som zase po dlllhom case dostala ruzicky :) a sypany cajik na kasel lebo ten ma teraz trapi,co bolo tiez pozorne...este je skoro sa rozhodovat,proste chcem tomu dat priestor

xy :)

animka - joooj :) nemyslim, ze sa to ubera dobrym smerom, ale to vies najlepsie ty, aj to preco si s nim.. casto nie je je ani problem to, co partner spravi, ale akym sposobom to spravi. a este stale je problem s financiami? spominala si tu tusim, ze potom, ako si sa s nim porozpravala, zlepsilo sa to, ak som dobre zachytila.