Je priatel žgrloš ?

Príspevok v téme: Je priatel žgrloš ?
animka

Sme spolu 3 mesiace, zo zaciatku vztahu mi kupoval same drahe cokoladky co ja lubim dokonca raz aj nahrdelnik a tak som sa citila blbo a obcas som navrhla ze ked sedime von ze zaplatim aj ja.Najprv nechcel no potom mu to zrazu uz nevadilo.Vzdy sme isli tak priblizne na polovicu,on kupil listky do kina ja som platila jedlo.A zjavne si na to zvykol natolko ze ked som mala narodniny rano zavolal ci ma objednat stol v restike co mam rada,tak som sa potesila ze mi chce urobit radost a zobere ma sa napapat a posediet.po tom nasom striedani som bola na rade s platenim ja ale tak ani nahodou som neratala s tym ze mam platit,ani len penazenku som nevytiahla.A on sa pri kase spytal ze kto plati? tak som nahodila ze mozem ja...a on ze dobre tak dnes plat ty ! pritom to nebol horibilny ucet, nejakych blbych 10 eur a on nie je clovek co by sa mal financne zle.Nejde mi o peniaze no zacala som si to podrobne po tomto vsimat , snazim sa precitat jeho vlastnosti.Spatne som si uvedomila rozne situacie : napriklad nikdy nenosi v penazenke viac ako 5 eur,vecne hladame automat aby si vybral peniaze,kolkokrat to skonci tak ze nenajdeme a platim ja ...alebo sme boli v metre a on zas nemal karticku cize nakup pre jeho rodicov som platila ja ze sak mi vrati...bolo to 17 eur...na druhy den som spomenula nakupovanie v metre , on si spomenul ze jooj sak ja ti musim vratit ale zase samozrejme nemal dost so sebou,nasledne dalsi den sme sli sadnut a platil onkede ja som si schvalne nevzala peniaze a mne povedal ze tu moju cast z uctu ( 5 eur) si mam odratat z toho 17 euroveho dlhu...a tym tema hasla a nikdy tie peniaze nevratil...
Dalsia situacia bola na vianocnych trhoch, pacil sa mi tam jeden prsten bižu za 7 eur ale na prv raz som si ho nekupila a on mi potom s tym pilil usi ze sak bol pekny, a ze sa mi hodil a ze by sme ho mali ist kupit atd. tak som si povedala ze ok ked mi ho tolko nuka asi mi ho chce kupit,sli sme tam a on nic,stal jak kol v plote,tak som si ho kupila sama, no co ma dojalo o mesiac si vsimol ze ho nemam na ruke...prisla otazka ze preco ho nenosim,tak som povedala ze preco by som mala a on ze lebo sme ho kupovali spolu a ja ze : ja som si ho kupila sama nemam ho od teba tak ho nosim kedy ja chcem a on ze to ti mam prstene kupovat ? ...tak som sucho poznamenala ze nemusi...
Dalsia super situacia : nechcela som ist jedno poobedie von lebo som mala vela ucenia,tak som navrhla ze dobre ale len hava vyvencit,no ked osm vysla preddom tak ma presvedcil ze sadneme aspon na kavu do blizkej restiky. nechala som sa presvedcit ale kedze som ratala s vencenim nemala som nic pri sebe.ked sa malo ist platit ( 8 eur) tak on tak na mna kukol lebo som podla "fiktivneho ratania " mala byt na rade a vravim mu ze no ja tu peniaze nemam a on ze dokelu ja mam len 5 eur...potom nastastie nasiel gastrac..ale dokelu naco vola frajerku sadnut ked nema so sebou peniaze...
Cele to nechapem , k jeho povahe mi to vobec nejde ako mi stale vravi ako ma miluje a ze by pre mna vsetko urobil a potom sa takto sprava...Co som sa zatial aj kamaratov chlapov pytala kazdy mi vravel ze ked vola babu von je automaticky vzdy ona pozvana a je uz len na nej ci sa rozhodne sem tam zaplatit alebo nie...Keby bol chudak bez penazi nic nepoviem ale myslim ze si zije nadstandardne...uz neviem ci to len ja tak vidim alebo kde je problem...poradte

elsa5.5

čo to je?ved to bije do očí,jednoducho hlúpa husička a jemu to vyhovuje,klasický žgrloš,ja by som hodila spiatočku a o tom že si ťa neváži nie je pochýb,čokoládku???,neviem aký bol dôvod na náhrdelník,muži sa radi hraju na dokonalých ked niečo chcu,tie účty by si platila celý život,prepáč ale som úprimná.

H.Hesse

uhlie, mne sa zda, ze zrovna ty si tu dost casto ohovaral svoju zenu, ze na teba bola zla a nie len ju, ale aj kolegyne, ktore klopkaju opatkami, zeny co sa vonavkuju, zeny soferky. Taketo ohovaranie a diskrimonacia zien ti nevadi:D? Ale no, ved sme dospeli ludia a vies, ze ked tu nenapise ani svoje meno, ani meno priatela tak len hlada nezavislu radu od nezainteresovanych ludi. Vies, ani u teba sme nepoznali nazor od zien soferiek, s ktorymi sa stretavas na cestach, mozno ty si na hovno sofer a preto je okolo teba tolko cestnych problemov, ale nikto ti to nehadzal na oci:) Takze klud a viac triezveho uvazovania...

animka

marlenka myslim ze si to vystihla uplne dokonale , myslim ze nie je nic zle na tom ze chceme ako neznejsie polovicky nasich chlapov aby sa k nam spravali obcas milo a pozorne.Pride mi to uplne samozrejme vo vztahu,ked mam niekoho rada tak mi proste robi radost, robit radost tomu druihemu,ide to proste samo do toho sa clovek nemusi njako nutit a rovnako ako to vyzadujem ja, tak to aj poskytnem tomu druhemu...nema to nic spolocne so zlatokopectvom ani emancipaciou zien,jednoducho to do vztahu patri ..od cudzieho chlapa by ma ani nenapadlo nieco take vyzadovat,ten nech si robi co chce,koniec-koncov vacsina chlapov uz v dnesnej dobe nevie ani len dvere zene pridrzat...

trdelnikovo

Ale to nebolo iba o tom, ze sa mi dnes nedala odoslat sprava, ale o tom, ze uz viac-krat som tu videl, ako su adminmi zvlastne posudzovane niektore prispevky. Ved ale ja pripustam, ze sa mozem mylit...aj v tom neodoslani prispevku a aj v tom ako ta vnimam, lebo uznavam, ze z par prispevkov sa clovek vobec neda hodnotit...bol to iba moj dojem v danej chvili, rovnako, ako tvoj dojem o mne je v tejto chvili taky, aky si napisala a ja ti ho vobec neberiem...hlavne pekny vikend vsetkym...

animka

trdelnikovo sam vyzadujes aby ta ludia nesudili, tak nesud ani ty mna...vobec ma nepoznas takze neviem odkial mas ze som leniva,nechapava , nechce sa mi upratovat a varit...len tak mimochodom milujem varenie a pecenie, vzdy sa po vsetkom len zaprasi ..to len na naznak ake brepty tu hadzes .Mimochodom s nijakym chlapom nebyvam takze neviem preco by som mala nejakeho obskakovat a to ze sa mi zda normalne aby ma aspon na narodeniny pozval na pitomu kavu a nie aby som si ju platila sama sa mi absolutne nezda taka katastrofalna vec aku ju tu ty vykreslujes...a laskavo ked si tu chces nadavat a navazat sa do niekoho bez priciny zriad si vlastnu temu a neventiluj sa tu na mna, ja som ti nic neurobila ani svine som s tebou nepasla,jeden obycajny grobian nevychovany.ty proste neznasas zeny uz len z principu,neviem co ti urobili ale zato nemusis nadavat na vsetky....este aj za ochranu proti utokom na stranku obvinis zeny ...toto uz je neskutocne,aspon si sam ukazal aky si obmedzeny :D..sa daj liecit

lost

trdelnikovo,
dostal si taku cervenu chybovu stranku?
-ak ano, tak to preto lebo si tam mal podozrive znaky vramci serveru.. tj. nejaka ochrana pred utokom (ale nie na osobu :) )
ak nieco ine, tak potom si tuto spravu nevsimaj :)

uhlie

Hesse,

pocul si uz niekedy o ochrane sukromia, ohovarani, alebo poskodzovani dobreho mena? Bo tato luza, co sem chodi a ani administrator tejto stranky asi nie. Zienky tu prevracaju hore-dole chrakter osob, ktore v zivote nevideli, nepoculi a ani necitali, len na zaklade popisu akejsi buchty, ktora si chce dokazovat svoju pravdu a nejake objektivne posudenie z obidvoch stran ju vobec nezaujima.

trdelnikovo

Uz iba dodam, ze zrejme som to nemohol odoslat preto, lebo administratorkami su tu pravdepodobne nejake zakomplexovane furie, ktore podobne nazory, ako ten, ktory som tu prezentoval ja jednoducho nemozu stravit. Hold sloboda slova :-) Uz sa tesim na ban, vadit mi rozhodne nebude.

trdelnikovo

Nebolo mi umoznene, aby moja rozpisana sprava bola aj odoslana. Dovody ma v podstate nezaujimaju, ale rozhodne to znova pisat nemienim...nemienim tu plytvat energiou, co som chcel som uz vlastne napisal...

H.Hesse

trdelnikovo, peknu vetu si povedal: "nevies o mne nic, tak nesud..." preco to ocakavas od inych, ked ty sam sudis?