Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

velmi suche flaky po chrbte..

Príspevok v téme: velmi suche flaky po chrbte..
SofiaCrazy

Dobry den, chcela by som sa spytat, ci nietko vie z coho to moze byt..popisem to asi takto...neni to okom vidno, len niekedy do ruzova..inak na dotyk je to miesto velmi suche...mavam to len na chrbte..sem tam sa to strati a neskor ale za mesiac to mam zas...doktorka mi dala nato nejaky krem..no nepomohlo moc..davam si tam modru indulonu, ale uplne to neriesi moj problem...moze to byt nieco vaznejsie?dakujem vopred

aloegel

Dobry den. Mozem Vam poskytnut informacie o vyrobkoch z aloe vera, ktore mozu pomoct riesit vase problemy. v pripade zaujmu o viac informacii kontaktujte ma prosim emailom

kika23

ahoj, mam uplne to iste uz skoro 2 mesiace, alergicka na nic nie som podla vysetreni. mam iba suche flaky na hrudi, ktore obcas svrbia... lieky na alergiu, ktore mi nasadila obvodna nepomohli. skus vymenit pripravok na sprchovanie, popripade deodorant a pod... za nieco antialergicke a neparfemovane.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

velmi suche flaky po chrbte.. - Fórum - ZDRAVIE.sk