Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pichanie - trpnutie pod rebrami na lavej strane..

Príspevok v téme: Pichanie - trpnutie pod rebrami na lavej strane..
Veronika26

Uz dlhsiu dobu ma picha, resp. mi tak trpne, akoby mi mnohymi ihlami pichali (ako ked vam ruka trpne a behaju po nej mravce) pod rebrami na lavej strane brucha, resp. pasa.. je to dost neprijemne a chvilami bolestive.. neviete poradit co to moze byt? co s tym? niekedy ma to picha aj kazdy den, zvacsa doobeda, potom aj dajmetomu tyzden nic a potom to zacne zas..
prosim poradte, dakujem za vsetky nazory

MatejR

Dobrý deň Katka,

vo Vašom prípade môže ísť o preťaženie šikmých brušných svalov(mm. obliqui abdominales), vzpriamovačov trupu(m. eroctor trunci), medzirebrových svalov(mm. intercostalis) a bránice. Z preťaženia vzniká svalová nerovnováha a následné bolesti.
Riešením je dôsledná terapia kotrou sa postihnuté svaly prebudujú, čím sa navráti ich funkčnosť a bolesti sa stratia.
Želám Vám skoré uzdravenie, aby ste sa naplno mohli venovať rodine.

Matej Riger, Applause Klinika pohybu

katka_86

Dobry den,ja mam uz dlhsiu dobu pichanie pod rebrom na lavej strane,neviem co to je...teraz uz pocitujem bolest aj medzi rebrami az nizsie dolava...dost sa natahujem s kocikom po schodoch,neviem ci to moze byt aj tym...prosim poradte...dakujem

lulu333

Dobry den, ked obcas pichne medzi rebrami na lavej strane,co to moze sposobovat? Je to velmi silna bolest.Prosim poradte.dakujem

maruš

Dobrý deň. Mám tie iste problemy a neviem čo ďalej. Až mi viete poradiť bola by som Vám vďačná . Ďakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pichanie - trpnutie pod rebrami na lavej strane.. - Fórum - ZDRAVIE.sk