Priateľova gramatika.

Príspevok v téme: Priateľova gramatika.
hmmmmmmmm

Šialene!!! ma vytáča... Jeho gramatické chyby su strašné . Nepomáha vysvetľovanie,rozhovor o tom . Nič. Nemá žiadnu rečovú poruchu ani nič podobného.Normálne sa za to hanbim Ja.. Lenže to by sa mal zrejme ON. Už som zúfalá , ale ked to vidím mám chuť mu parádne vynadať čo robil v škole na hodine Sj ... Nechcem ho uraziť ale čo mám teda robiť????

Laco24

na facebooku je teraz vela takých vtipných skupín :-D

Čo z toho, ked je baba pekná a nevie, čo je "ofsajd"?
Čo z toho, že je baba pekná, keď nevie čo je nikotínadenínamiddinukleotid??
Čo z toho, keď je baba pekná a nevie derivovať?

:-D :-D :-D

Slobodna

To čo sa v škole naučíme, ak to nepoužívame v dennom živote automaticky zabúdame. Priateľ by mal viac čítať. Tiež ma to odrádza na mužoch, ale napr. aj ja robím gramatické chyby vďaka nepozornosti, keď sa snažím niečo rýchlo napísať. Namiesto kritiky ho skús motivovať k rozvoju.

:))))

Používateľ
hmmmm
dátum a čas príspevku
Včera 17:18
IP adresa
xxx.xxx.65.122

No ved heeej... Len prečo niektorí chalani píšu bez chybičky a prečo nemože aj on :))
V
V
V
Ako by ti bolo-keby za tebou prisiel priatel a povedal ti-PRECO HENTA KOCKA MA TOTO A TY NIE?AKO BY SI SA CITILA?

lost

tak ale videla si niekedy milovat sa s makkym ? :)

(odvodene od slunce seno) :)

mozno to myslel az prilis logicky :D

vitaminwater

mala som takeho, co mi pisal do sms: mylujem ta =)
no zalezi aj od celkoveho intelektu... ak ma iq aspon priemerne a dokazete viest spolu debaty, tak to asi musis prehliadnut, alebo ho postupne troska upozornovat na chyby, ale ak mas pocit, ze si nesadnete intelektualne, tak tam uz nic neporiesis...

isabella

ja by som bola ta posledna co by sa ti cudovala, lebo som s takym clovekom existovala 4 roky a poviem ti, ze mi to vadilo cim dalej tym viac

hmmmm

isabella dakujem za Tvoj nazor... Ono moj bývalý partner bol tiež alergický ked niekto písal gramaticky zle.. A tu je zas pravý opak. V poslednej dobe sa s ním snažím cez net komunikovať čo najmenej, lebo potom sa čuduje čo som taká stručná v odpisovaní . Ale ja ked vidim ako tu niekto napísal FATALNU chybu (robyť,pýsať,misliet a pod.) (takto to píše on ) , nech sa prosim NIKTO nečuduje, že ma toto rozčuluje...