Tŕpnutie pravej strany hornej pery a líca

Príspevok v téme: Tŕpnutie pravej strany hornej pery a líca
Lynnka

ahojte, včera sa mi prvý krát stalo, že mi akoby stŕpla horná pera, necítila som ju.. ale iba pravá strana, trvalo to chvíľku, potom to prešlo.. neskôr večer a v noci sa mi to vrátilo, ale tak, že mi stŕplo aj pravé líca.. je to taký zvláštny pocit, ako po vpiche injekcie na umŕtvenie, zároveň je to také chladivé.. dnes sa mi to vrátilo niekoľko krát, ale iba na chvíľku.. Je možné, že je to zo stresu, chýba mi nejaký vitamín?

Lynnka

No,zistila som,že by to mohol byť aj prechladnuty nerv,vonku ma do tváre ofúkol strašne studený vietor.. Hlavne večer sa mi stáva,keď som v kľude,začne mi tŕpnuť iba ta časť pery,postupne to lice,ale nemám problém hýbať s nimi..

bleee

pravdepodobne ide o parezu. Aj ked sa to nezda, ide o vazne ochorenie, lieci sa antibiotikami a masazami. Liecbu netreba podcenovat, lebo ti to tak moze ostat na cely zivot

soffa

moze sa jednat o zapal trojklanneho nervu...to postihuje postupne aj oko.krivi to usta,vznika z klimatizacie,dlhodobom prievane...je to velmi neprijemne...clovek si potom uz cely zivot musi davat pozor aby ho neofuklo,lebo sa to vracia...

kitykaty

neviem ci je to aj tvoj pripad ale mojej kolegyni sa nieco podobne stalo, ked na nu v praci velmi fukala klimatizacia