Pantene aqua light

Príspevok v téme: Pantene aqua light
casanta

Dnes som objavila v dm novy vyrobok zn.pantene a to novu radu pantene aqua light.Ma velmi pekne balenie, sampon, maska, kondicioner a dvojzlozkovy vlasovy sprej. Chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti s touto radou a ci sampon a ten sprej obsahuje silikony. Snazila som sa vycitat to z obalu, ale akosi som z toho nic nevycitala:)

mataBB

ja som tiez bola s aqua light spokojna a velmi..vobec mi nezatazoval vlasy, nemastili sa mi tak..takze ja som jednoznacne za...ale tak kazdy ma ine vlasy

masasko

Ja som bola s Pantene samponmi spokojna, dost dolho som ich použivala a teraz som sa po par rokoch k nim opat vratila. Kupila som si teraz tu radu Nature Fusion, tak som zvedava, aky bude.

kari20

ja radu Aqua light používam a som maximálne spokojná.. jemné,ľahké vlasy.. dokonca som mala problém,že mi vlasy zle stáli (mám ich kratšie ostrihané) a potom ako som začala používať tento kondicionér stoja pekne rovno :) odporúčam..

lelinka1

nekupujte to je to hlupost, vraj lahke a nezatazuje vlasky, ulakomila som sa nato, kedze to bola novinka, teraz mi to stoji na policke, pretoze vlasy mam po tom tak tazke a zlepene, ani vyzehlit sa nedaju!!! lepsi je ten natur fusion. Ten sa mi uz minul ale je jednoznacne lepsi, radsej investujte do toho

manda276

ja som si ho tiez vsimla..a pisalo tam ze na jemne a mastne vlasy tak mozno by mi pomohol...

skus si pozriet toto: www.pantene.co.uk

ale docitala som sa tam iba ze ten sampon je bez silikonov...u ostatnych vyrobkov sa nic nespominalo...ale ja by som aj tak asi vyskusala iba ten sampon...