Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uz ste niekedy nieco vyhrali?

uhlie

No neviem, ale statistika v tomto pripade neplati, lebo pocitame mnozinu nekonecneho mnozstva pokusov-spinov. A v takom pripade je nie je 20-krat za sebou nic neobvykle.

lost

uhlie,

20 krat za sebou to by uz bolo 1 deleno ((18 deleno 37) na 20) = 1 813 779.04 ku jednej :)

a na otazku neviem odpovedat, dufam ze mi to neprerastlo cez hlavu :)

uhlie

lost,

nie si tak trochu gambler?

Ale inak myslin, ze davanie na farbu a zdvojnasobovanie stavky v rulete je cesta rovno do pekla. Jedna farba moze kludne padnut aj 20krat za sebou.

beskyd

bibi123, ale dufam ze sa pochvalis co pekne si dostala pod stromcek, staci exemplifikovat samozrejme, s akcentom na veci v hodnote aspon 300 evri:P

lost

No prave som skusal stastie, ci mi ho Vianoce dopraju :D
Ale tak ziadna extra vyhra...
Zaujimavy pocit ked davam 25 eur do automatov na jeden sup niekolko krat po sebe :)
Ale strata relativne 0 takze OK :D

Ale to je nashchval, ked davam len 5 eur, tak vyhram 2-3 nasobok, potom dam 25 a nic.. nic.,. nie ze by mi to sypalo par stoviek :D neeee., pri vysokych stavkach to nic nevydava :P

inac raz sa mi stala zaujimava vec prave na Vianocne rano... hral som ruletu a 17x za sebou nepadla moja farba.. nastastie som zdvojnasobovanie zacal na 10 eurocentoch :) tak som im tam nechal len asi 40 eur, ale to bli nervy :D :D :D

lost

to aj pre mna :D
som si uvedomil ze netusim o com to cele je :D
a to som muz :P
nejak sa mi nehcce(lo) citat tieto veci, kedze vyvoj by ma tak ci tak predbehol a teraz sa snazim ziskat nejake info info :D

lost

ja som uvazoval o nejakom mercedese s tou 7G prevodovkou :)
su to relativne lacne auta, i ked kapanek nad moj povodny limit..
a udajne tam treba silny motor aby to malo zmysel
ale pocul som ze tie benz motory su neznicitelne tak bazarove nejake asi :)

bibi123

rozpravala som sa s predajcom v Porsche, ked som cakala na prijem do servisu a vraj tie a1 robia len preto, aby mali uspokojeny segment ludi, ktory sa zaujima o male luxusne auta ako minicooper a pod., ze im je jedno, ci sa nejake preda alebo nie... vraj tam prisiel nejaky chlapik, co si ho chcel naskladat-nic vynimocne elektrony, xenony, radio, klima, senzory a sup 28 000eur... samotni predajci ho moc neodporucaju, to uz radsej a3 za tu sumu...
jajka-ja som zastancom manualu:O))) rada turujem rychlosti a to pri automate nejde... sa mi zda lost, ze audi vyraba tri druhy automatov s-tronic, tiptronic a dsg-cko, najlepsi je myslim ten 7stupnovy s-tronic, do dalsieho auta si ho uz dam, ...nie ze by som ho chcela, ale auto sa potom lahsie predava a stoji len okolo 1000eur, nie ako volakedy 130 000sk:O)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uz ste niekedy nieco vyhrali? - Fórum - ZDRAVIE.sk