Som hlupa! co mam robit?

Príspevok v téme: Som hlupa! co mam robit?
nenormalna

ahojte mam 19 rokov studujem 1.rok na vyske... problem je v tom ze mne sa vobec nechce,, dost ze som skoncila strednu... vybrala som si gympel co strrasne lutujem, pretoze so skoly nemam nic,.. mam iba prve skusky ale mne sa vobec nechce ucit a ani ma to nebavi... pretoze aj ked ma napr. bavi nieco na skole sa to aj tak neuci ale ucia sa uplne nezmysly co stym nema nic spolocne... stale rozmyslam ake by to bolo keby som tu nebola ze ziadne taketo starosti ucenia a tak.. neustale sa mi sniva ze lietam az normelne uvazujem ze ci to nie je pravda ked sa mi to nontop sniva... chcem niekam ujst zatvorit sa medzi styri steny... minuly rok som pracovala .,.. velmi sa mi to pacilo( bolo to pri priatelovi) lenze on mi stale dava najavo ze to bolo len raz a tento rok to asi nebude .. ze musim studovat aby som robila ze on to ma iste ze nemusi studovat ze on pracu ma ale ja nie ... proste nebavi ma to na tomto svete aj ked mam milujucu rodinu.... nie som tu stastna aj ked urcite je vela takych ktory byboli radi na mojom mieste a boli by stastny...viem ze mi budete pisat ze nie som v poriadku to viem aj bez vas iba som chcela niekde povedat aby tovyslo zo mna

katka...

Ak ta VS nebavi, zmen ju. A inac v dnesnej dobe nie je zarukou na najdenie prace ani titul pred menom. Alebo si skus najst pracu, moze sa ti to podarit aj s gymplom. Dolezita je maturita a znalost jazyka.

xy:)

pozri idu vianoce, tak si ich uzi, vyblbni sa na lyziach, sankach, tesco sackoch, objedz sa zakuskov a bud rada ze si rada.. ak ta nebavi skola porozmyslaj nad takou, co by ta mohla bavit, pytaj sa priatelov, ake maju pocity, ci su spokojni so svojimi skolami a pod., lebo si myslim, ze nie si jedina, ktorej sa oci otvorili potom, ako nastupila na vs.

nenormalna

lenze priatel mi tvrdi ze ked necham skolu to nevadi ... lenze on to tak nemysli lebo stale mi hovori ze ja robit budem a bez skoly si nic nenajdem leboze uz je taka doba... takze si protireci... a z toho ze sa jemu dari nemam nic pretoze aj tak on tvrdi ze ja robit budem ze nech si to vyhodim z hlavy ze nebudem a ze nebudem iba hnit doma aj ked ma pravdu ze cely zivot hnit t nie je nic moc a ani by ma to nebavilo uvidim rok ci sa nieco zmeni

xy:)

kopec ludi studuje kraviny pre 3 pismenka pred menom, okrem toho vs mozes aj zmenit. z gympla mas bez vs uplne nic, tudy cesta nevede. niektori maju stastia viac a ini menej, treba sa s tym zmierit, mozes byt rada, ze priatelovi sa dari.