Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krásne a zdravé vlasy

Príspevok v téme: Krásne a zdravé vlasy
Michal_PU

Ahojte!
Strašne sa mi páčia vlásky mojej kamarátky, no ona mi vždy povie že sú škaredé, zničené a majú tie poničené končeky (neviem si spomenúť na výraz:D).
Často si ich farbí a má ich asi od polovice chrbta až tesne nad zadok - záleží ako si ich nechá skrátiť.
No mne sa páčia, nevidím na nich vadu - len keby ich mala častejšie rozpustené, bo také sa mi najviac páčia :)
Nevedela by mi tu nejaká šikovná slečna/žena poradiť nejaký Vianočný darček, ktorý by jej ich urobil krásne a zdravé? Nie je na to nejaký šampón, balzám alebo niečo podobné? Osobne sa v tomto vôbec nevyznám a tak by ma potešila každá rada :)
Samozrejme veľmi pekne ďakujem za každé rady a tipy :)

...

Ahojte, tajomstvo krásnych vlasov je v tom, že denne treba prijímať stopove prvky a vsetky vitamíny a mineraly. Na krasne a zdrave nechty plet a vlasy odporucam panthenol 2-krát denne. A šampon syoss. papa a dajte vediet ja ich mam cca 90cm dlhe a krasne. tak papa

aloegel

pre pekne vlasy je vhodne pouzivat sampon z aloe vera, no ten cisti vlasy tak dokonale ze zmyva farbu. okrem toho je moze pouzivat aj sprej na vlasy z aloe, bez alkoholu

kosa

nuz na vlasy je najlepsie pivo.

kedysyk bol dobry SIRAVAR s Michaloviec teraz je dobre pivo ZYWIEC polske.

kup si sampon johnson a na pol litra piva daj asi tak 20ml sampo u. mozes pridat aj sampon ALPECIN co jenemecky supervyrobok na zastavenie vypadavania vlasov.