Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zbavim aspon čiastočne jaziev po piercingu

looking4help

Dobrý deň, ja som si dala piercing do pupku pred 10 mesiacmi a od zaciatku mam na vrchnej casti, teda na tej hornej dierke taku ruzovo fialovu nebolestivu, nehnisajucu dierku do vnutra brucha. Ako keby sa mi ten vrchny banan otlacil do koze a zostal tam navzdy. Prosim poradte mi nieco ine ako doktora, alebo laserovu operaciu alebo ine drahe procedury. Dakujem naozaj potrebujem pomoc.

smii

contratubex je velmi dobry. Len neviem, ci ho netreba zacat natierat hned po vzniknuti rany. Manzel mal ranu na cele, 4 stehy, poctivo si to natieral a vynikajuco sa mu to zacelilo, nie je mu nic vidno

blond1

na jazvy je vynikajúci aj arganový olej. Má v sebe 3 krát viac prírodného vitamínu E ako olivový olej.Je síce drahší ale skutočne stačí len pár kvapiek a dokonale vmasírovať do pokožky

tanita III

ahoj babe girl,ja som mesiac po operacii ladviny,takze jazva ako hrom,lekar tu na vojenskej nemoc v prahe mi povedal,ze dolezite je tu jazvu masirovat a je vlastne uplne jedno s cim,vsetky tie lekarenske kremy ,ktore su zbytocne drahe nemaju iny efekt ako bravcova mast!!!no ale tu na seba odmietam natierat:))))tak pouzivam olivovy olej.podstatne ale vraj je masirovat to tkanivo!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa zbavim aspon čiastočne jaziev po piercingu - Fórum - ZDRAVIE.sk