vianoce a PPP, horor alebo šťastie?

Príspevok v téme: vianoce a PPP, horor alebo šťastie?
snowflake

ahojte, ako zvládate vianoce s všetkým, čo k tomu patrí (kopa jedla, koláče, návštevy)? ja sa už niekoľko týždňov držím, pribrala som asi 4 kg ale neriešim to, hoci je to strašne ťažké... dúfam, že po 10 rokoch si tieto vianoce užijem, lebo posledné dva roky si zo štedrého dňa pamätám len záchodovú misu. (som bulimička). napíšte a povzbuďme sa!!!

LadyOpium

no tha ja som bola s 44 kilami spokojná celkom tak to chcem speť ale zase potom behať po nemockách?ach sama neviem čo chcem...hrozné toto

NN

LadyOpium ale 50kg nie je vela ani na 160cm!!normalna vaha!ja mam 170cm a 65kg a som stihla!mam 36 cislo,vahu vyhod,nie je smerodajna!

levanderka

pozri ja ti poviem tak.na vianoce stale priberiem a tieto vianoce asi nepriberiem ani deko. lebo ma strasne boli zub, nemozem nic teple ani studene lebo lieky co mam v sebe prestanu okamzite ucinkovat. tak teraz by som bola tak rada kebyze mozem normalne jest a vobec by som neriesil ze ci priberiem alebo nie. bola by som radsej kebyze priberiem ako ta bolest zuba. moja zubarka uz neordinuje a pohotovost mozno ... uvidim ako vydrzim. niekto by aj chcel jest aj ked priberie a nemoze ... baby drzim vam palce, jedlo nie je cely nas zivot , zijeme len raz a netreba si nas zivot nicit. statsne a vesele.a inac som zastankina zdreho jedla cize tiez nejem sladkosti, mastne , vyprazane ale vianoce su vianoce:)

NN

baby,no lebo pravda je taka,ze to,ze jedlo vyvratis neznamena,ze sa zbavis vsetkej energie.uvolnovanie energie z cukrov zacina uz v ustach,takze to,co vyvratite su vo velkej miere mineraly,vitaminy,proteiny,vlaknina...:(vsetko tak strasne dolezite!!!

ladyinred

LadyOpium, koľko máš kíl a koľko si pribrala? Ja som pribrala za posledné dva týždne dve kilá a ani neviem z čoho keď buď jem málo alebo to čo zjem všetko ide zo mňa von...

LadyOpium

ja furt len žerem niekedy už ani negrcám som ako prasa a je to hrozné keď kukám ako postupne priberám čo som pred rokom a pol nemala ani gram tuku na sebe a teraz ako priberám fuj jed mi zle zo seba