nutkanie na močenie

Príspevok v téme: nutkanie na močenie
targus

Ahojte všetci.
Je tu jeden problém, ktorý ma už zhruba mesiac trápi a možno v tom niesom sám a niekto by mi vedel aj poradiť v tomto smere. Takže zhruba od mája som mal bolesť v pravom semenníku a takisto v podbrušku. Na to som dostal tabletky a diagnostikované to bolo ako chronický zápal prostaty. Vysedávanie na studenom,slabá opatrnosť pri zimných športoch sa pod to zaslúžili. Momentálne je to už lepšie, ale začalo ma trápiť to, že mám nutkanie na močenie. Stáva sa to hlavne v stresových situáciách a veľmi ma to obmedzuje v škole, v práci a všeobecne pri všetkých činnostiach na verejnosti. Všade kde sa objavím hneď sondujem WC. Som z toho na nervy. Dostal som na to aj lieky, najprv Spasmed a teraz Vasicare, ale nejako sa to nelepší. Máte niekto podobnú skúsenosť? poradte prosím

jerry74

este doplnim,tiez mam problemy s prostatitidou.Pokial beriem atb tak je ok,po skonceni liecby sa to vracia...bolesti v podbrusi,nutkanie na mocenie...hladal som nieco prirodne na nete,lebo atb mi vzdy rozhadzu imunitu.To saw palmetto odporucaju aj urologovia,chcem to vyskusat tiez.

mate59

všetko, čo sa týka prostaty,je beh na dlhú trať.Skús piť čaj z vrbovky malokvetej aspoň 3 mesiace 2x denne1 šálku.