Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červené vlasy

Príspevok v téme: Červené vlasy
Zuzannka

Ahojte, prosím chcela by som sa spýtať či niekto nemáte skúsenosti s červenými farebnými šampónmi na vlasy. Mám tmavo hnedé vlasy chcela by som vyskúšať červenú farbu ale chcem začať najskôr so šamponom aby som vedela ako to bude vyzerať. Bohužial, dnes som skúšala na pramienok vlasov Palette a vlasy sa mi zafarbili do divnej bordofialovej. Preto by ma zaujímalo či niekto nepoznáte alebo ste neodskúšali nejakú značku ktorá skutočne farbí tak ako má, aj keď každý má iné vlasy. A bola by osm rada keby som nemusela použiť peroxid. ďakujem

lenkaa123456

no na tmavohnede vlasy ti vyrazna cervena farba nechyti a uz vobec nie farbiaci sampon. ak chces svetlejsi odtien ako mas musis si vlasy najprv odfarbit peroxidom a potom pouzit cervenu farbu, ale z odfarbenych vlasov sa cervena vymyva strasne rychlo, zmyje sa po 4och umytiach. ale aj z neodfarbenych vlasov sa cervena velmi rychlo vymyva , uz po 2tyzdnoch nieje vobec taka vyrazna ako cerstvo nafarbena.
keby si si aj vlasy odfaribila peroxidom a potom dala tu cervenu farbu musis pocitat s tym ze odfarbovat by si musela za kazdym odrastene korienky a zase farbit na cerveno

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.