priatel mi stale hovori aby som cvicila

Príspevok v téme: priatel mi stale hovori aby som cvicila
panda1

zdravim, neviem ci som tuto temu mala dat sem, ale neviem co si o tom mam mysliet. Mam 175cm a okolo 65kg, co neni nadvaha, nemam super postavu, ale neni to najhorsie. A on mi hovori ze sa o seba nestaram, ked nechodim cvicit, ze sa treba stale zdokonalovat. Mam teraz skuskove, nervy v kybli a on mi robi nervy este s tymto. Inokedy si aj chodim zacvicit tak 2x do tyzdna, podla nalady. Mam potom taky pocit ze sa mu ani nepacim a ked som mu toto povedala, mi na to povedal, ze zasa som prekrutila jeho slova, ze sa mu pacim, ale cvicenie je dolezite. Dost ma to trapi, lebo mi o tom casto hovori.

rozumiem ti

pardon, teraz tak trocha mimo, ale: ja nechapem. preco to robite? preco so sebou nechavate takto zametat? je jasne, ze ked sa chovate ako obete, tak sa k vam tak aj budu spravat.

ok, chapem, ze existuju typy, ktorym vyhovuje submisivita. ale take sa tu vacsinou nestazuju.

rozumiem ti

panda: na tvojom mieste by som mu povedala, ze to, ako on nieco mysli ty vediet nemozes, do hlavy mu nevidis. a skor, nez nieco taketo vypusti z ust, nech pouvazuje, ako to na teba moze posobit. a ci by sa to jemu samemu pacilo, keby s nim niekto takto hovoril.

panda1

xy:) presne toto som mu uz povedala ze nech si najde inu a on hned ze co to rozpravam ze inu nechce a preco to hned prehanam. Ze on to tak nemyslel. Ja viem ze kebyze cvicim mozem vyzerat lepsie, sak viem ze mam nedostatky, ale teraz ma to fakt netrapi.

rozumiem ti

panda: nikto tu nevravi, ze cvicit, hybat sa je zle. ale v prvom rade to musis chciet ty sama. on ti nema co do toho hovorit, a hlavne nie takymto sposobom.

chces priklad? bola som velmi dlho chora, lieky, obmedzeny pohyb... logicky som par kil nabrala. moj priatel mi na to povedal len tolko, ze teraz je najdolezitejsie, aby som bola zdrava, taketo malichernosti vyriesime potom. nie je to vobec dolezite. a tiez nepatrim medzi twiggy modely, proste to nemam v genetike. povedal mi len tolko, ze som taka, aka mam byt a inu by ma nechcel :) nuz... aj takto sa da.

xy:)

mozno by si mala pouvazovat, co ti vlastne rozprava. clovek, kt ta miluje ti povie, ze budes mat velky zadok? hm, takeho by som kopla presne rovno tam. ale v jednom ma pravdu - mala by si cvicit, je to dobre na zdravie. mozno vidi, ze by si mohla mat lepsiu postavu, keby si sa trocha snazila, lenze problem je v tom, ze tebe to je jedno, lebo mas dolezitejsie starosti. mala by si mu povedat, ze ked sa mu nepacis, nech si najde inu a nech ta nedeprimuje. nie je tvoj vychovavatel.

panda1

no ono on mi povie na jednej strane ze ma ma rad taka aka som a potom mi povie mohla by si na tomto popracovat a na tom. Ze on len chce aby som sa o seba starala. Ze ma miluje a stara sa o mna, tak to berie on ale to ze mi len depky robi to ho netrapi

rozumiem ti

panda: spytaj sa ho, naco sa s tebou potom daval dokopy, ak sa mu nepacis. a potom ho bez milosti posli do riti. ty totiz problem so sebou nemas, a ak ho ma on, tak nech si ho vyriesi sam.

Sakine

vazne ludia serte na to nenechajte sa chlapmi dirigovat. Ja som tiez mala takeho... predo mnou mal modelku.. cele dni somcvicila aby bol spokojny.. navyse mi hovoril o byvalej ze ona nic nejedla a robila 1000 brusakov denne a ze by som sa nemala ulievat za nou. ja samozrejme velmi sprosta a naivna som mu zrala kazde slovo aj s navijakom... nejedla som vobec, sledovala som kazdy jeden gram co si dam do ust, proste vsetko.. Samozrejme ze z toho su potom rozne psychicke aj fyzicke "problemy". tie som si vytrpela ten chalan ma nakoniec nechal... takze super

panda1

ahoj panda2, no ja si nemyslim ze je to to iste. Kebyze to robi s mierou a povie mi no tak milacik podme si zacvicit, tak to beriem. Lenze velakrat sa stane, ze pride pre mna a po ahoj a puse nasleduje otazka ci som dnes cvicila a ked mu poviem ze nie nestihla som alebo daco podobne tak mi vzdy na to nieco povie ako napr. ze sak ty budes mat velky zadok.
Rozdiel je mozno aj vtom ze my nie sme manzelia a spolu nezijeme, on by chcel, lenze mne vadi ze napr. byva s mamou, aj ked ja si s nou dobre rozumiem. A potom ze mna este zivia rodicia, tak mi to pride aj take sebecke, kebyze odidem a nasi stara skola este. Mozno aj v tom prameni cely ten problem, ze ho to trapi a potom riesi aj nepodstatne veci. Ja som rada, ze sa o mna stara, lenze toto uz hranici s posadnutostou a mna to uz aj niekedy otravuje.

soffa

moja kamoska mala takeho frajera,ktory ju vzdy len kritizoval.ked isli kupit plavky tak je nechutne odvrkol,nech najprv nieco zo sebou urobi.a to bola chuda,ale viete futbalista po boku chce mat dokonalu zenu,..toto nie je laska,kazdy ma niejake tie chyby..