Ak hocijaka zena vie, nech poradi ako na chlapov

hondaX

ahojte, znovu sa na vas obraciam. Neviem aky mam mat postoj. Teraz aj priatel aj ja mame skusky a on je nervozny z toho ze nestiha. Cez tyzden spolu moc nie sme a ucime sa. Dnes mi pisal ci sa uvidime a ja na to ze mozme. On mi hned napisal ze aby som prisla aj s knihami k nemu, ked som sa ho spytala ci by mohol prist on(autom) tak mi napisal rovno ze "nie" a ja na to ze tak mozno zajtra by som prisla a on ze jemu je to jedno kedy pridem... Mam z toho velmi divny pocit. Chce aby sme spolu boli ale ked on by mal prist tak nepride a zostava to len na mne. Neviem ci je taky pohodlny ci co? Co si o tom vy myslite?

jajka001_

tak sa musis naucit nepodlahnut. lebo s tym budes mat potom stale problem. aj ked by ste sa rozisli a najdes si ineho.

jajka001_

stoj si za svojim. preco by si mala byt zla, ked chces po nom len to aby robil to co ma. nenechaj sa zmanipulovat len kvoli tomu aby o tebe nehovoril ze si nanho zla. ide vam o spolocnu buducnost. ked ho nevychovas teraz tak kedy. ked pridu deti, budes sa starat o ne len ty a este aj o neho.

rozumiem ti

honda: tak mu to povedz... na rovinu. len tak sa k nejakemu rieseniu dopracujes/dopracujete. on je spokojny, ved on problem nema, a ani nevie, ze sa nejaky vyskytol.. ak mu to nepovies.

chlap nie je idiot. rozmysla sice inak, ale slovam rozumie. hovorte spolu. v klude. toto sa mi paci, toto sa mi nepaci.. takto sa citim. hovor, pocuvaj. inak to nepojde.

hondaX

a to sa mam ako tvarit, ze som v pohode? Ja sa neviem pretvarovat.
Boze asi mi uz zacina z toho sibat :( raz mi povie jedno raz druhe, nevyznam sa v nom, potom sa ospravedlnuje a ako ma on miluje. Ja viem ze ma ma rad svojim sposobom, len tiez neviem ci mi toto staci

rozumiem ti

honda: poviem ti to na rovinu.. nenechaj do seba dr*at, nerob zo seba obet. bude to horsie. jasne, ze si ta najhorsia, ked netancujes jak on piska. nech ide do riti, ked sa mu nepaci. nie si totiz povinna tak robit.

hondaX

jajka, no ono ja aj vrcim a potom mi hovori ze som na nho zla a taketo recicky, ide zo seba robit najvacsieho chudacika. Teraz mi volal ako keby nic a to vcera mi popisal tolko zlych veci. Ono je vsetko v poriadku kym mi nic nevadi a robim vsetko co mam, ked nieco poviem hned do neho rypem a ze sa chcem stale hadat mi hovori, co vobec neni pravda, ja niesom komfliktny clovek

jajka001_

nebojte sa ich, kludne na nich zavrcte, oni to maju radi :) ked budete posluchat, akurat sa v ich ociach zmenite na nudne slepice. su dospeli tak nech sa nechovaju ako deti, okolo ktorych sa treba točiť. to ze to zvladneme lepsie a rychlejsie ako oni neznamena, ze oni nebudu robit nic :)

hondaX

rozumiem ti, tak toto by som mala zacat robit, lebo fakt ked som dobra nikto to neoceni, cize aj tak nemam co stratit. A este dostanem vynadane ked nieco. Aj napr teraz su vianoce a ja sa staram o darcek pre jeho mamu, ja som ho bola kupit a 3 hodiny som zhanala darcek, lebo on nemoze chodi do prace a ja kedze studujem denne mam casu habadeeeej cize ja mozem vsetko robit podla neho.