Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prekyslenie zaludka

Príspevok v téme: Prekyslenie zaludka
damme

Ahojte

A uz je to tu. Priblizne takuto dobu kazdy rok ma prepadnú kazdodenne problemy s prekyslenim zaludka - cítim to tak, ze mam nutkanie na vracanie (aj ked nikdy nezvraciam)pocit plneho zaludka aj ked som dlho nic nejedol a nechut do jedla (aj ked konzumujem stravu normalne a v pohode ale neviem si ju tak vychutnat).
Takto to je uz niekolko rokov...vzdy v zime, niekedy v decembri sa to objavi a prechadza ma to az po sviatkoch, resp. na jar.
Moze to byt tym ze teraz sa menej hybem a viac konzumujem, resp. dlho nejem nic a potom sa "napraskam" ...? alebo je to z nocneho jedenia? ale minimalne 2 hodiny prejdu kym si lahnem, niekedy nie niekedy aj viac..no:).
Mam na to aj tabletky, este z minuleho roku, ked ma to dlhsie neprechadzalo tak som siel k doktorovi, ale ja ich nechcem uzivat. Skor nieco na prirodnej baze, resp. poradte ako tomu predyst, coho sa vyvarovat, co skusit?
Diky moc

RNG

Na vyhodnotenie, kolko kyseliny zaludok vylucije je jediny Heidelbergov test. Ine nestoja za nic. Ptave naopak, bolesti zaludka su dosledky hnitia v zaludku=nedostatok kyselin. A pale je ked plyny z kvaseniace a hnitia nasilne otvoria uzaver medzi pazerakom a zaludkom a natlacia peny a jedlo do pazeraku. Tj je to dosledok NEDOSTATKU kyselin, ako tu opakujem uz mnohokrat a co je proti beznym "vysvetlovaniam" paly drvivou vacsinou lekarov aj laikov.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prekyslenie zaludka - Fórum - ZDRAVIE.sk