predavacka

Príspevok v téme: predavacka
predavacka

Poprosila by som vsetky predavacky keby sa vyjadrili o ich praci a zarobku hlavne v Ba. Mna tato praca bavi,ale len preto,ze som v kontakte s ludmi,ale uz som ju dlho nerobila a neviem ake su platy pri tomto povolani. Vyhody a nevyhody. Pracujete niektore aj v Tescu,alebo aj muzi?
Dakujem za reakcie

ewelin28

na vychode predavacky zarabaju asi este menej ako administrativne pracovnicky.....je to velmi slabo platena praca....teda zavisi to od toho kde predavas....jedna moja znama pracovala v dakom specializovanom obchode..a bola platene od trzieb..to bola bieda ti poviem..

predavacka

Ste ma nepochopili...ja som predavacka,ale som to cele roky nerobila,lebo som robila v admninistrative,sedela za pc a papierovala...rozdiel medzi vami a mnou je,ze mna bavi praca predavacky a vas nie. Takze ake su platy predavaciek teraz prosim?

ewelin28

no...myslim ze to ako si napisala, ze predavackou chces byt kvoli tomu, ze si v kontakte s ludmi....hned aj olutujes....ja brigadujem popri studiu ako pokladnicka v tescu...a niektori zakaznici..su taku.s prepacenim drzi sprosti a este neviem co..ze uz len cakam kym skoncim vysku.a vypadnem odtial...kebyze mi netreba peniaze..tak tam nepracujem..ja som rada ked som niekde kde nie je vela ludi.hluku a podobne..a co sa tyka platu..tak je to riadna bieda..vela nezarobis ....

jujjjj

no tak to si si vybrala teda povolanie....
ja pracujem v obchode a viem čo všetko to obnaša....stres,stres,stres,furt v robote za zle ohodnoteny vykon prace.človek sa nadrie a nezarobi...